INFORMACJA PRASOWA

Firmy Ubisoft i Cenega Poland zaprosiły do Polski producenta Far Cry 2, Louis-Pierre'a Pharanda oraz Clinta Hockinga, Dyrektora Kreatywnego. Przedstawiciele kanadyjskiego studia developerskiego firmy Ubisoft będą w Polsce po raz pierwszy!

Pharand i Hocking spędzą w naszym kraju dwa dni – 27 i 28 czerwca – prezentując trailer i demo Far Cry 2, najbardziej oczekiwanej gry tego roku. Twórcy opowiedzą o kulisach powstawania wielkich produkcji i o tym, jak stworzyć hitową grę. Partnerem wydarzenia jest firma BenQ.

Zaplanowano trzy publiczne prezentacje tytułu. Wszystkie odbędą się 28 czerwca w następujących godzinach:

14.00
16.00
18.00

Główne pokazy odbędą się w warszawskim Klubie 35mm (Multikino Złote Terasy, ul. Złota 59) i będą transmitowane do Multikin we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku. W tych miastach w holach Multikin zostaną rozstawione duże ekrany, na których będzie można śledzić transmisję. Udział w pokazach jest jedyną okazją, by znaleźć się wśród pierwszych osób w Polsce, które wejdą w świat Far Cry 2.

Dwa pierwsze pokazy w Warszawie (o godzinie 14 i 16) są otwarte. Zaproszenia na pokaz o godzinie 18, połączony z wieczorem muzycznym w Klubie 35mm w Multikinie Złote Tarasy będzie można wygrać w konkursie zorganizowanym przez Valhallę i firmę Ubisoft.

Dodatkową atrakcją będzie turniej Far Cry toczący się od godziny 14 do godziny 18 przed Klubem 35mm. Podczas turnieju gracze wcielą się w Jacka Carvera i – na dziesięciu specjalnie przygotowanych zestawach PC – będą walczyć wśród bajecznych krajobrazów Mikronezji. Jedynym warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja przez stronę: Ubi.onet.pl Na najlepszych graczy turniejowych czekają nagrody.

Far Cry 2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Gra z gatunku First Person Shooter zabierze graczy w najpiękniejsze, a zarazem najniebezpieczniejsze tereny świata – do Afryki. Na kontynencie toczy się wojna domowa, a zadaniem głównego bohatera jest powstrzymanie okrutnego, mającego na sumieniu tysiące żyć ludzkich Jackala. By wykonać zadanie, gracz będzie zmuszony walczyć przeciwko agresywnym ugrupowaniom, poznawać ich zamiary i przeciwdziałać im, stosując wyrafinowaną taktykę, zaskoczenie i siłę ognia. Premiera gry zapowiadana jest na jesień 2008.

Miejsce prezentacji: Multikino Złote Tarasy, Warszawa, ul. Złota 59. Czas prezentacji: 28 czerwca, godzina 14, 16, 18 (na godzinę 18 obowiązują zaproszenia).

Miejsce transmisji: hol Multikina w następujących miastach:

Warszawa Multikino Złote Tarasy (ul. Złota 59, poziom kas i barów),
Wrocław Multikino Arkady (ul. Powstańców Śląskich 2–4),
Poznań Multikino 51 (ul. Królowej Jadwigi 51),
Kraków Multikino (ul. Dobrego Pasterza 128),
Gdańsk Multikino (ul. Aleja Zwycięstwa 14)
Czas transmisji: 28 czerwca, godzina 14, 16, 18

Miejsce turnieju FarCry®: hol przed wejściem do Klubu 35mm (Multikino Złote Tarasy, Warszawa, ul. Złota 59). Czas trwania turnieju FarCry®: 28 czerwca, godzina 14-18.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. BARDZO DOBRY POMYSŁ!Tylko żeby jeszcze innym się udzieliło. :DSzkoda, tylko, że na PieCach, wolałbym PS3, bo na moim PieCu mi nie pójdzie. A oni pewnie przywiozą jakieś Quady ośmiordzeniowe :pMoże kiedy indziej. . . Ale i tak się chętnie wybiorę. 😀

  2. Brawo Ubi i Cenega, przynajmniej raz nasz kraj nie jest traktowany jak trzeci świat. Ahhh, jak ja bym chciał by np. na PGA twórcy robili prawdziwe prezentacje i ujawniali nowe rzeczy. Chętnie przeszedłbym się na transmisję, gdyby nie egzamin :/

    Złote Tarasy będzie można wygrać w konkursie zorganizowanym przez Valhallę i firmę Ubisoft

    Liczyłem co najwyżej na plakat i smycze, a jednak V nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać wpływami i ogromem funduszy.

  3. Liczyłem co najwyżej na plakat i smycze, a jednak V nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać wpływami i ogromem funduszy.

    Zdaje się, że nie cytujesz całego zdania, ale wiedz, że jak zawsze robimy wszystko żebyście byli zadowoleni 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here