Podobnie jak po premierze FIFA 06, wielu graczy w Polsce zgłasza problemy z niedziałającymi kluczami dla usługi EA Sports Online (EASO). W zeszłym roku okazało się, że na polski rynek trafiła partia gier, w której seriale były zbanowane na serwerach. Tym razem EA oficjalnie poinformowało, iż problemem jest brak patcha, który… dopiero się ukaże.

Wszystkie osoby, które nabyły grę i nie mają zamiaru bezczynnie czekać na rozwiązanie problemu powinny przesłać klucz w celu weryfikacji na adres: pomoc_techniczna@ea.com. EA obiecuje szybkie załatwienie problemu. Do naprawy pozostaje jednak jedynie gra poprzez Direct IP.

Na szczęście oprócz problemów z grą EA ma drugą niespodziankę – Mistrzostwa Polski FIFA 07. Pod tą nazwą kryje się turniej promocyjny, mający na celu wyłonienie trójki zawodników, którzy reprezentować będą Polskę na finałach FIFA Interactive Word Cup w Amsterdamie.

Cała impreza została podzielona na turnieje eliminacyjne odbywające się w kilku miastach Polski, oraz turniej finałowy, który będzie miał miejsce w Warszawie. Atrakcyjne nagrody powinny być wystarczającą zachętą do odwiedzenia salonów sieci Empik, gdzie odbędą się zawody.

Lista miast wraz z terminami oraz gośćmi specjalnymi:

15 X POZNAŃ, EMPiK King Cross, z udziałem piłkarzy Lecha Poznań
22 X ŁÓDŹ, EMPiK Manufaktura, z udziałem piłkarzy ŁKS Łódź
29 X KRAKÓW, EMPiK Galeria Kazimierz, z udziałem piłkarzy Wisły Kraków
05 XI KATOWICE, EMPiK Silesia Center, z udziałem piłkarzy GKS Katowice
12 XI SZCZECIN, EMPiK Galaxy, z udziałem piłkarzy Pogoni Szczecin
19 XI WROCŁAW, EMPiK MEGASTORE, z udziałem piłkarzy Śląska Wrocław
26 XI WARSZAWA, EMPiK Promenada (finał), z udziałem piłkarzy Legii Warszawa

Zobacz: Regulamin zawodów i rejestracja

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. ciekawe czy w Łodzi na te mistrzostwa przyjdą fani Widzewa i sklepią tych z ŁKS. . . :)Wiem że to straszne, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby to się stało. Łódź to. . . dziwne miasto.

  2. Jolo juz nie nastawiaj sie tak do swojego miasta. Ja tam tez zauwazam wiele dziwnych akcji w Boat City a mimo wszystko z calego serca je kocham 🙂 A co do klepania to cosik czuje ze to nie LKSiacy by dostali baty 🙂

  3. Czy oprocz dokladniejszych modeli postaci w fifie zmienia sie cos jeszcze wraz z kolejnymi wersjami?W fife fajnie sie gralo 10lat temu, ale teraz to straszna nuda. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here