Przed wami dwa krótkie klipy z gier bazujących na znanych produkcjach filmowych. Pierwszy z nich pochodzi z Ghostbusters. Ten tytuł od niedawna jest pozycją, która zostanie wydana na zasadach czasowej wyłączności na Playstation 3.

Na srebrnym ekranie Łowców Duchów zobaczymy natomiast najwcześniej w przyszłym roku. W Ghostbusters 3 podstarzali bohaterowie będą trenowali swoich następców. Nie musicie jednak czekać dwunastu miesięcy, by poczuć wyjątkowy klimat tej produkcji. Wystarczy, że włączycie głośniki i obejrzycie klip umieszczony pod treścią naszego newsa, a po chwili poczujecie się jak w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

O wiele szybciej w kinach pojawi się najnowsza odsłona Terminatora. Na film o podtytule Salvation (u nas Ocalenie) wybierzemy się już za niecały miesiąc. Już teraz możecie obejrzeć kilka fragmentów gameplayu z jego elektronicznego odpowiednika. Tym razem w materiale filmowym pokazywane są fragmenty tej produkcji rozgrywane „na szynach”. Ciekawe czy po zapoznaniu się z tymi plikami wideo będziecie umieli odpowiedzieć na pytanie postawione w leadzie naszej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here