Już w styczniu przyszłego roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 oraz Playstation 3 zadebiutuje Władca Pierścieni: Podbój. W tej dynamicznej grze akcji będziemy mogli wcielić się między innymi w znane z kart powieści Tolkiena postaci – ujrzymy zatem Legolasa, Aragorna, Saurona i Gandalfa. Twórcy z Pandemic Studios obiecują także, że jedną z grywalnych postaci będzie potężny duch ognia czyli Balrog! Każda z postaci ma swój własny wachlarz ciosów i ataków specjalnych.

Sama rozgrywka to przede wszystkim najważniejsze bitwy i wydarzenia znane z książki (oraz filmu) o Śródziemiu – zwiedzimy między innymi pola Pelennoru, sielankowe Rivendell, Minas Tirith i Isengard. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy materiał wideo z tej produkcji. Trzeba przyznać, że pod względem wizualnym tytuł ten prezentuje się nad wyraz interesująco.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  • Odnośnie ankiety – to są na ziemi ludzie, którzy nie czytali Władcy Pierścieni??!!

   Sa i to bardzo duzo. Nie kazdy ma ochote brnac przez setki stron biadolenia i wystarczy im chocby kwinesencja w postaci filmow.

 1. Dla czego gniot? Przecież wygląda interesująco , (przynajmniej dla mnie). Grafika trzyma poziom, widać, że będzie dynamiczna, no i można będzie zwiedzić Rivendell 🙂

 2. Sam nie wiem, moze kupie, poczekam na recki. W sumie kocham Tolkiena LoTR ale z tymi grami to roznie bywa. Plus za filmowe licencje.

 3. Sam nie wiem, moze kupie, poczekam na recki. W sumie kocham Tolkiena LoTR ale z tymi grami to roznie bywa. Plus za filmowe licencje.

 4. Oż Ty Profanie, pozwolę sobie zacytować „szatany szatany spalić tę budę”. A tak na poważnie film nie jest kwintesencją książki! W stosunku do książki jest bardzo „chydż. . . chyyydż” i generalnie mocno akcją okraszony, jak obejrzałem pierwszą część to powiedziałem sam do siebie WTF ?! Dzisiaj z perspektywy uważam, że generalnie inaczej tego zrobić nie mogli, a całość wyszła w miarę znośnie. . . I gdzie jest Tom Bombadil! No cóż. . . dla każdego coś innego. Wracając jednak do samej gry, uważam, że nie powali na kolana. Grafa znośna/przeciętna, czasem coś animacja kuleje. . . i. . . hmmm to wszystko już było. Mam nadzieje jednak, że się mylę i będzie to dobra produkcja.

 5. Zapowiada się ciekawie, jaka by nie była to warto wrócić na tereny walk między dobrem i złem wcielając się w obie ze stron konfliktu, ponieważ gry o podobnej opcji jeszcze nie było. Szkoda, że wszyscy twórcy gier jadą na licencji filmu, nie korzystając z innych dzieł Tolkiena. Kto by nie chciał wcielić się w Morgotha ? Albo w Ungoliantę zabijając drzewa Valinoru. . . Cała klątwa Noldorów to wspaniały temat na grę ze znakomitą fabułą! 😀 W końcu więcej ludzi dowiedziało by się o istnieniu nie tylko Aragorna, Gandalfa, czy Saurona lecz także kim byli Hurin, Manwe, Turin, Luthien, Melkor itd. . . To jest wg. mnie temat do eksploracji twórczości Tolkiena.

 6. ds3r – nie wiem, czy wśród producentów znalazłby się ktoś na tyle odważny, żeby wpakować do gry tak wiele miejsc, zdarzeń, postaci i dat. . . przecież to byłoby za trudne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here