Hironobu Sakaguchi udzielił wywiadu serwisowi Gamespot. Choć rozmowa w głównej mierze poświęcona była nadchodzącym Blue Dragon i Lost Odyssey, nas najbardziej zainteresowały inne słowa japońskiego twórcy. Po jednym z pytań, Sakaguchi powiedział „Czuję, że seria Final Fantasy powinna również trafić na Xboxa 360. To mądre posunięcie. Jak najbardziej ma to dla mnie sens…seria ma olbrzymi potencjał w Ameryce Północnej i Europie. Istnieje więc wielka szansa, że pojawi się także na Xboxie 360”. Podejrzewamy, że korki od szampana jeszcze nie strzeliły w siedzibie Microsoftu. Pozytywnie zaskakuje nas jednak olbrzymia siła przyciągania urządzenia firmy z Redmond.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Uważam że nie ma się co na razie podniecać – tego typu informacje wychodzą non stop od twórców gier potem projekty siadają w koszu. Jeszcze nie ma potwierdzenia czy MGS4 pojawi się także na X360 choć to było wielce prawdopodobne, tak samo jest z VF5 – choć prawdopodobnie wyglądało to będzie w ten sposób że PS3 będzie miało exlusive’a przez jakiś czas a potem gra pojawi się także na X360 – zobaczymy. Co do FF to Square pokazało już że nie pozostaje oboojętne dla konsoli Microsoftu (FFXI) – pozostaje czekać i mieć nadzieję. Pozdrawiam

  2. VF5 juz dawno wiadomo, ze bedzie na Xboxa 360 w trzecim kwartale 2007. Czego nie do konca wiadomo, to czy w odroznieniu do PS3 bedzie oferowac granie po sieci czy nie.

  3. Na razie ma nie mieć, ale Sega może dorzuci. W takim wypadku PS3 by pewnie też dostało patcha żeby grać w multi przez net.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here