Square Enix oznajmił światu, że Final Fantasy Crystal Chronicles: Little King and the Promise Country pojawi się na Wii Ware. Nie chcemy być złośliwi, ale już się odrobinę pogubiliśmy w kolejnych remake'ach, odświeżonych wersjach, spin-off'ach i kilku tuzinach innych projektów z uniwersum Final Fantasy.

W tym przypadku, i piszemy to nie dla największych fanów setki gier FF, Crystal Chronicles jest kontynuacją pozycji znanej z Gamecube'a. Gracz wciela się w tytułowgo Little King imieniem Leo. Mały Król będzie próbował zbudować nowe państwo na ziemi nie nadającej się do zamieszkania. Aby tego dokonać będą mu potrzebne specjalne kryształy, które dziwnym trafem znajdują się w kilkudziesięciu, rozsianych po świecie podziemiach. Czas więc ruszyć na wyprawę. A nie, w tej grze osobiście nie zwiedzamy lochów. Zamiast tego wysyłamy do nich drużyny awanturników, szukających sławy, pieniędzy i artefaktów. I to już w zasadzie wszystko co wiemy na temat tej pozycji. Dodamy tylko, że jej premierę wyznaczono na marzec przyszłego roku (w Japonii) a jej przewidywana cena to 15 dolarów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Tez nie maja juz w SE co robic, tylko jakies popłuczyny po pierwszym Crystal Chroniclesie wydawac za posrednictwem WiiWare. Gdyby to chociaz byla pelnoprawna gra, a nie jakis mini-bubel. Ale nie, gdzie tam! Podwladnym Nomury i spolki juz sie tak we łbach poprzewracalo od nadmiaru kasy, ze nawet im sie porzadnych produkcji nie chce robic 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here