Według serwisu 1UP już 1 listopada przyszłego roku na PS3 pojawi się remake Final Fantasy VII. Jest to stosunkowo niespodziewana i zaskakująca informacja, która zostanie najprawdopodobniej zdementowana jak wiele jej podobnych. Jednak częstotliwość pojawiania się plotek na temat tej produkcji nabiera mocy. Ostatnio Square-Enix otworzył w Tokyo wystawę z okazji dziesięciolecia FFVII, na której można było podziwiać materiały autorów związane z grą. To, co zwróciło uwagę fanów i stało się tematem burzliwych dyskusji to tablica, na której Kaz Hirai, prezes Sony Computer Entertainment umieścił karteczkę, na której napisał „Gratulacje z okazji 10 wspaniałych lat! Ale najlepsze jeszcze przed wami„.

Jest to kolejne stwierdzenie, które pobudza wyobraźnię fanów. Jednak warto wziąć pod uwagę fakt, że kompetentne osoby zarówno z Sony jak i Square-Enix już od dłuższego czasu sugerują możliwość stworzenia remake’u tylko po to by chwilę później dementować tego typu rewelacje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Mnie tam strasznie nie zalezy, ale jak juz by sie pokazal to chetnie bym zagral. Mam kilku znajomych, ktorzy mowia ze FFVII to najlepsza gra w jaka grali w zyciu wiec chyba jest cos na rzeczy 😉

  2. Niema, co się oszukiwać wydanie tej gry na pewno wpłynęłoby korzystnie na sprzedaż PS3 a jak wszyscy wiemy Sony są niezbędne takie hity jak FF VII.

  3. łoooo oby czekam na ten remake jak fan seri ff7 dla mnie byla najlepsza ale moim zdaniem oprucz grafiki powinni jeszcze podokladac nowe bonusy i materie takie dodatki by daly tej grze nie tylko noty 10/10 ale tez okrzyk gry roku !! czekam na nia!!

  4. Kompilacja Final Fantasy VII to straszna slabizna jest i w sumie sa podstawy do tego, by twierdzic, ze z takowego remake’u nie wyjdzie nic dobrego. Totez mam nadzieje, ba, jestem wrecz pewien, iz to tylko kolejna malo znaczaca plotka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here