Taką informację znaleźć można w internetowym wydaniu The Guardian, który powołuje się na tekst agencji Reuters. Z opublikowanego materiału wynika, że w Japonii Final Fantasy XIII, podobnie jak jego wersja demonstracyjna, trafi do sklepów jeszcze w tym roku. W Kraju Kwitnącej Wiśni gra zostanie wydana tylko i wyłącznie na Playstation 3. Podróż do Europy i Ameryki Północnej zabierze jej jednak sporo czasu. Premiery FFXIII na tych dwóch kontynentach podobno mamy się doczekać najwcześniej w kwietniu przyszłego roku. Informacje te miał przekazać sam prezes Kwadratowych pan Yoichi Wada. Jeśli więc okaże się, że tym razem nic nie zostało „niewłaściwie przetłumaczone”, to na rewelacyjnie zapowiadającą się grę RPG poczekamy jeszcze ładnych kilkanaście miesięcy. Co myślicie o tej informacji – zagramy najwcześniej w kwietniu?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. bla bla bla, sklepy internetowe sie klaniaja. Socoma Confrontation na ps3 tez nie ma w europie , a ja juz dawno gram , kupilem wersje w sumie sam nie wiem jaka bo same krzyzyki sa narysowane i brak blokady i nawet jezyk angielski jest. za to lubie pleyke 😀

  2. W początkach istnienia serii mogliśmy grać co roku w nową edycję. Teraz nie dość, że seria zmierza w IMO złym kierunku, to jeszcze czas tworzenia wydłuża się na lata. Co za ciężkie czasy. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here