Na pewno znacie to bardzo dobrze. Gdzieś w sieci pojawia się wzmianka na temat nowej, bardzo dobrze zapowiadającej się gry, a jej wydawca czy przypuszczalni twórcy proszeni o komentarz odmawiają ponieważ „nie komentuje się plotek i spekulacji”. Tak było właśnie w przypadku pierwszego newsa na temat Forza Motorsport 3 kiedy to Microsoft uchylił się od komentowania informacji krążących w sieci.

Możemy jednak już prawie ze 100% pewnością uznać, że trzecia część znakomitych wyścigów powstaje. Jej tytuł pojawia się na stronie internetowej Kaarbo Design. Jest to zewnętrzna firma, którą wynajmowano do tworzenia grafik do przynajmniej kilku gier (między innymi do pierwszej odsłony dzieła Turn 10). Wczoraj do jej portfolio dołączyła właśnie Forza 3, którą po zauważeniu pomyłki szybko usunięto z krótkiej listy tytułów. Internauci byli jednak szybsi dzięki czemu możemy wam pokazać fotki będące dowodem na to, że gra powstaje. Znalazły się wśród nich próbne grafiki, które nie zostaną wykorzystane w końcowej wersji Forza Motorsport 3. Znajdziecie je rzecz jasna w naszej galerii. Zapoznajcie się z nimi i powiedzcie – ktoś ma talent i próbuje nas oszukać czy możemy uznać, że niebawem doczekamy się oficjalnej zapowiedzi gry?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Niedoczekane Gran turismo 5 chyba właśnie zagapiło się i pojechało po bandzie. Forza jeszcze nie miała problemów w fazie produkcji i teraz tak nie będzie. Może wreszcie ktoś pokaże Polyphony, że nie są jedyni na świecie i szefostwo Sony skutecznie ich pogoni żeby już nie bumelowali nad dodatkami do Prologue.

  2. Nawet jak popracują nad GT5 to co z tego jak model jazdy w Forzie jest miodzik, a przy niej gt wygląda jak typowa arcadówka? Panowie oby jak najszybciej, już nie mogę się doczekać jak wezmę w łapki pudełko z Forzą 3! Cała reklamówka chyba miodem się zaleje! xD

  3. tessir, czy ty miałeś kiedykolwiek w ręce płytkę z GT? a co dopiero w napędzie konsoli. . . nie mówię, że Forza jest zła, tylko wkurza mnie takie zachowanie podchodzące pod fanboystwo. . .

  4. robber ale o co ci chodzi samochody w Forzie jeżdżą jak prawdziwe a te w gt to kartony na smalcu, ja rozumiem ze Poli chce wprowadzić jak największy realizm ale jak człowiek jeździ samochodem z gry na co dzień to efekty pracy Poli budzą śmiech 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here