Fury, gra będąca połączeniem MMO z szybką akcją rodem z sieciowego First Person Shootera już jutro będzie dostępna dla wszystkich! Producent programu – australijskie studio Auran – borykające się ostatnimi czasy ze sporymi kłopotami natury finansowej zadecydowało, że od jutrzejszej premiery dodatku zatytułowanego Age of the Chosen „Furia” staje się grą…darmową. Oczywiście nadal będzie można korzystać z opcji płatności. Gracze, którzy się na to nie zdecydują będą musieli przełknąć kilka ograniczeń. Darmowa subskrypcja to mniejsza ilość zdobywanego podczas rozgrywki złota i magicznych przedmiotów. Gracze nie będą także mogli handlować między sobą. Nadal jednak będą mieli dostęp do około 400 umiejętności i wszystkich trybów rozgrywki.
W sumie to bardzo ciekawe, że gra, która pojawiła się na rynku zaledwie kilka tygodni temu (26 października) już stała się darmowa. No to misiura na łeb i buzdygan w dłoń. Do zobaczenia na serwerach. Niech ogarnie Was darmowa Furia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Gra może być interesująca. Jestem ciekaw jak został zrealizowany ten mix unreala i wowa :PA jak by ktoś chciał linka to prosim: UnleashTheFurry. com

  2. Hmm, stwierdzam że z bonusami to przegieli. . brak możliwości handlowania między graczami? WTF??? może jeszcze tylko płacący będę zdobywać doświadczenie. . 😉

  3. normalne !! gralem w wiele gier tego typu gdzie ci ktorzy nie placa maja ograniczenia dla mnie nic nowego ;] kolejny mmo na gora miesiac potem znowu sie znudzi !! Jezu jak ja czekam na DIablo 3 !! Reszta to badziew !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here