[INFORMACJA PRASOWA] Marka Everglide, która specjalizuje się w produkcji sprzętu skierowanego do graczy komputerowych, po raz kolejny została doceniona przez czołowych zawodników eSportowych w Polsce. Pomimo swojego dość krótkiego istnienia na polskiej scenie gier, produkty marki Everglide zdobywają uznanie coraz większej grupy zawodowców którzy wymagają sprzętu najwyższej jakości.

Rozpoczynająca się współpraca z jedną z najlepszych drużyn w naszym kraju – FX.Simplus, to kolejny krok który ma na celu pokazać że Everglide, jak i jego produkty, są dla graczy, oraz to że produkty te są wybierane przez najlepszych eSportowców zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Już teraz wszyscy zawodnicy FX.Simplus postanowili zamienić swoje stare podkładki na najnowszy produkt marki Everglide w tym zakresie. Zarówno gracze Counter Strike, jak i Quake4 wybrali Everglide Titan jako swoją podkładkę na której będą grać we wszystkich najbliższych imprezach.

Dodatkowo zawodowcy z sekcji Quake4 jak chociażby Mateusz „Fx.matr0x” Ożga, czy Michał „Fx.Cs3” Ryński także zdecydowali się przerzucić na słuchawki marki Everglide – s500 Professional Gaming Headphones.

Jak sami gracze przyznają, wybór padł na sprzęt marki Everglide ponieważ spełnia on wszystkie ich zapotrzebowania podczas profesjonalnego grania w gry komputerowe i dużo lepiej spisuje się w akcji niż produkty konkurencji na których wcześniej grali.

Opinie na temat podkładek Everglide Titan:

Michał „Fx.Cs3” Ryński:
Zawsze preferowałem szmaciane podkładki do gry dlatego jestem w stanie obiektywnie ocenić Everglide Titan MonsterMat. Do tej pory grałem na QCK Mini i gdy tylko dostałem podkładkę Everglide’a od razu zacząłem odczuwać różnice w wielkości. Jednak nie tylko to bardzo mi się podoba w Titanie, uważam że zdecydowanie lepiej prowadzi się na niej myszkę niż na QCK, już na WSVG w Londynie udowodniłem że dzięki tej podkładce jestem w stanie wygrywać bardzo ważne pojedynki duelowe. Polecam tą podkładkę każdemu kto poważnie myśli o esporcie jak i początkującym graczom lubiącym wygodę i precyzje.

Piotr „Fx.pitek” Radomski:
Od zawsze jestem zwolennikiem padów „materiałowych”. Jeszcze jakiś czas temu grałem na sprzęcie konkurencji, jednak w momencie gdy otrzymałem podkładkę Everglide MonsterMat stwierdziłem że nie grałem jeszcze na tak precyzyjnym i wytrzymałym padzie. Stary sprzęt wylądował od razu w koszu na śmieci. Podkładka MonsterMat jest dla mnie rewelacyjna, każdy kto chce rozwijać swoje umiejętności powinien zaopatrzyć się właśnie w sprzęt marki Everglide.

Kuba „Fx.tjb” Barczyk:
Everglide Titan MonsterMat. Najlepsza materiałowa podkładka na rynku. Zacznijmy od tego, co od razu rzuca się w oczy – jej nieprzeciętna wielkość. Koniec z wypadaniem myszki poza podkładkę, koniec z problemami w grze przy małym sensie. Jej wykonanie zapewnia świetny poślizg, niezależnie od tego czy używamy oryginalnych ślizgaczy myszy czy nie. Możemy być pewni, że pod względem precyzji nie będziemy zawiedzeni.

Opinie na temat słuchawek Everglide s-500

Mariusz „FX.Redrum” Grzegorzewski:
Everglide s-500 to najlepsze słuchawki na jakich do tej pory grałem. Doskonała izolacja od otoczenia, niesamowita czystość dźwięku w grze, a wszystko to w imponującym oraz wygodnym designie. Idealny zestaw dla gracza.

Mateusz „FX.matr0x” Ożga:
Nie sądziłem, że mogę oczekiwać czegoś więcej po słuchawkach, które nie są produkcją np firmy Sennhaiser. Pomyliłem się. Gdy dostałem je w swoje ręce, całkowicie zbiło mnie z nóg. Działają bardzo dobrze, fajnie tłumią otoczenie, doskonale leżą na głowie i zajefajnie wyglądają:)

Michał „Fx.Cs3” Ryński:
Używam słuchawek Everglide s-500 i według mnie są bardzo dobre! Przede wszystkim bardzo lekkie, co ma znaczenie podczas długich treningów – nie są uciążliwe. Poza tym bardzo dobrze wygłuszają dźwięki z otoczenia. To bardzo ważne, gdy gra się na LANie i dookoła jest pełno żywiołowo reagującej publiczności. Oczywiście sama jakość dźwięki również jest bez zarzutu, a słuchawki są bardzo ładne i estetycznie wykonane. Polecam!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here