Przed wami ciekawy zwiastun z piątej odsłony słynnego survival horroru Silent Hill. Homecoming – Powrót do domu opowiada mroczną historię Alexa Shepherd'a, wojennego weterana, który po ciężkich przejściach powraca do rodzinnego miasteczka o nazwie Shepherd's Glen, które niestety sąsiaduje z… Silent Hill. Alex będzie musiał stawić czoła ciemnym mocom i dziwacznym stworom. Rozwikła też tajemnicę zniknięcia swojego brata – Joshuy. Za produkcję piątej odsłony Silent Hill'a odpowiedzialne jest studio Double Helix Games powstałe z połączenia The Collective i Shiny Entertainment. Panowie mają na swoim koncie między innymi: Enter the Matrix i Buffy the Vampire Slayer.

Poniżej możecie obejrzeć filmowy zwiastun Silent Hill: Homecoming. Zapraszamy też do dzisiejszej galerii „Cichego Wzgórza”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. No klimaty typowo silenthillowe. Grafiką nie należy się przejmować, czym bardziej brudno, niechlujnie, odpychająco tym lepiej. Pytam tylko dlaczego po raz kolejny będziemy musieli masakrować pielęgniarki i faceta z okapem kuchennym na głowie? Czy na prawdę nie da się wymyślić jakiś innych przerażających monstrów?

  2. Ten tytuł zapowiada się fatalnie. Potwory są wręcz zabawne, a come-back PH w wersji filmowej jest żałosny. Co oni robią? Grę na podstawie filmu który powstał na podstawie gry?Fanboj SH 1, 2 i 3.

  3. Trudno powiedzieć??? średnio mnie ten trailer zachęcił do zakupu gry:(Grafa- Klimat? nie za wiele pokazano-Więc pozostaje czekać i liczyć ze sie mylimy a Silent Hill 5! mile nas zaskoczy;)

  4. grafika w tego typu grach jest raczej na 2gim planie . . . jak będzie klimat i będzie czuć napięcie to się skuszę. . . czekam na opinie jak już wyjdzie. . .

  5. Fani serii zagrają napewno, natomiast świeży w temacie nie ruszą tej gry. Sama grafika odrzuca – wygląda jakby wyciągnięta prosto z pas-genów, nijak nie pasuje do tego, co prezentują sobą current-geny. Według mnie jedynym mocnym punktem tej gry może być fabuła. Innych plusów nie widzę. Niestety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here