Kilka dni temu mogliśmy podziwiać ciekawy zwiastun Far Cry 2 zatytułowany „Szakal”. Zrobił, na nas ogromne wrażenie i już nie możemy się doczekać jesiennej premiery tej produkcji. Dziś natomiast delektujemy się materiałem wideo z imprezy w Lipsku. Prawie pięciominutowy film prezentujący fragmenty rozgrywki okraszono wypowiedziami osób odpowiedzialnych za produkcję nowego hitu od Ubisoftu. Afrykańskie plenery, ogromna przestrzeń do zwiedzania, szeroki wachlarz dostępnej broni i świetne efekty środowiskowe (ogień, woda, gra świateł, cienie) oraz możliwość prowadzenia różnorodnych pojazdów. Czego chcieć więcej?

Afrykę w Far Cry 2 zwiedzimy już jesienią. Gra pojawi się na konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Także posiadacze poczciwych pecetów będą mogli cieszyć się przygodami na Czarnym Lądzie. Warto przypomnieć, że FC 2 wcale nie ma kosmicznych wymagań sprzętowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do zapowiedzi gry oraz ciekawego wywiadu z przedstawicielem Ubisoftu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Co ja się będę powtarzał. Crysis zrobił na mnie wrażenie, ale FC 2 zrobił na mnie ogromne wrażenie. Fakt, że może nie jest to jakiś „najlepszy trailer w dziejach” ale w tłoku ujdzie. Poza tym pokazuje to co najważniejsze-gameplay i smaczki z nim związane, bo za takowy uważam trzymanie mapki podczas jazdy samochodem ;P

  2. oj bedzie ogromnym hitem, myślę, że jednym z największych z tego roku, ale ciekaw jaki będzie Crysis Warhead, bo to od niego bardzo duzo zalezy

  3. Far Cry 2 prezentuje się świetnie. Co najbardziej mi się podoba? Patent z wyjmowaną mapą – to dopiero wczuwa w klimat! Dodatkowo oczywiście umiejscowienie akcji – egzotyczne tereny jak najbardziej mi pasują. No i oczywiście świetne efekty ‚żyjącego’ środowiska (rozprzestrzeniający się ogień itd. ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here