Ciężko cokolwiek napisać o Heavy Rain. Twórcy z Quantic Dream zazdrośnie skrywają przed światem fabułę tego tytułu. Zdradzili natomiast, że gra powinna spodobać się wszystkim fanom kultowego Fahrenheita i oczywiście Heavy Rain będzie tytułem przeznaczonym tylko dla dorosłych odbiorców. Ogromną rolę w tej nietuzinkowej produkcji mają odgrywać emocje – cokolwiek miałoby to oznaczać. Wierzymy jednak, że Francuzi nie zawiodą miłośników ambitnych gier. Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo prezentujący fragment rozgrywki. Sony zaprezentowało zwiastun podczas dzisiejszej konferencji na Games Convention 2008 w Lipsku. Heavy Rain wygląda naprawdę niesamowicie. Niestety pojawi się tylko na konsoli Sony Playstation 3.Trzeba uczciwie przyznać, że od strony wizualnej wzbudzi u każdego estety niekłamany podziw. No, ale to już musicie ocenić sami.

Quantic Dream obiecuje, że HR pojawi się na rynku już w 2009 roku. Francuski deweloper pracuje również nad drugą częścią świetnego Omikron: The Nomad Soul.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Niezła robota. Wygląda świetnie. To już jednak wiemy od pierwszego trailera. Fajnie wyreżyserowany QTE. Ma to wszytko klimat. Na prawdę mają się czym chwalić.

  2. Tylko kompletnie nie podoba mi się postać tej panny ; / Już bardziej wolałem tą co grała zdradzoną w pierwszym trailerze jeszcze z początków PS3.

  3. Zas gra muzyczna bez muzyki :F jeszcze śmierdzi sztampowym nawiedzonym domem. . . Po morderstwie na fabule Fahrenheita jakoś nie palę się do ich kolejnej produkcji.

  4. HA! Druga część Nomad Soul! TO jest news! Czy będzie David Bowie?! Czy będzie zarabianie w nielegalnych walkach? Czy będą „ukryte” koncerty? Dawać screeny! Dawać artworki! Dawać trailer!mnie tu. 😀

  5. Niestety? Czyżby redaktorzy Valhalli murem stali za Microsoftem i jego sprzętem? ;)Rzeczywiście, trzeba przyznać, iż gra prezentuje sobą wspaniały poziom. Mamy na co czekać! Znając studio developerskie, historia nie pozostawi nam nic do życzenia, grafika już teraz prezentuje się wybornie – miejmy nadzieję, iż również gameplay nie zawiedzie. Absolutny must have. Przynajmniej jak dla mnie 😉

  6. To będzie na prawde cichy killer. Najbardziej dojrzała gra jaką będziemy mieli okazje przejść. Majorzupa złe tłumaczenie. Nie „Ciężki deszcz”, a Nawałnica. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here