Te dwie pozycje, to prawdopodobnie najmocniejsze gry akcji w jakie zagramy na Playstation 3 w najbliższych miesiącach. Możemy więc obejrzeć gameplay z obu i sprawdzić, która bardziej przypadnie nam do gustu. Niestety klip z Resistance 2 nie powala jakością, ale mamy nadzieję, że tę niedogodność zrekompensuje olbrzymia dawka miodu wylewająca się z ekranu waszego monitora. Jak zwykle musimy również spytać o to czy podoba wam się to, co pokazali twórcy tej produkcji. Możecie przy okazji powiedzieć też, która z tych gier (Resistance 2 – Killzone 2) bardziej was interesuje. Nie bądźcie bierni. Złapcie za klawiaturę i powiedzcie co myślicie na temat tych tytułów, które na całe szczęście wychodzą tylko i wyłącznie na PS3 (pozdrawiamy fanbojów – mamy nadzieję, że jesteście szczęśliwi).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Czuję się zaszczycony tą ostatnią dedykacją (tak to odebrałem) xDJak chcecie dalej tak jechać na złośliwościach, to proszę bardzo, ja nie mam zamiaru się zniżać do tego poziomu -_-Wracając do tematu. Osobiście mi się spodobała otoczka „Wojny Światów”, tzn. te wszystkie statki obcych, oczywiście za-wielkich rozmiarów. W kościach czuję, że gra będzie mocniejsza do jedynki (przynajmniej w multi :). Na razie wokół Killzone 2 jest rozwiana otoczka „najlepszy FPS”, więc coś bardziej do mnie przemawia Killzone. Sam chyba trochę bardziej wolę te klimaty (alieni mi się trochę przejedli). Jak zwykle: pożyjemy zobaczymy. (chciałem coś tu teraz napisać, ale miałem się nie zniżać :).

  2. Killzone 2 i Resistance 2 to 2 odmienne bieguny na poletku fps’ów. Killzone to bródne, obdarte czasy przyszłe. Resistance to lata chyba 60 ubiegłego stulecia. Obie wyglądaja b. dobrze, ale to stylistyka będzie tym magnesem, który przyciagnie graczy przed konsole. Ja z chęcią sprawdziłbym obie pozycje i dopiero wtedy ocenił graficzne dokonania producentów. Offtop: zielonykauczuchu, ty chyba zapomniałeś, że jesteś tutaj tylko reformowalnym burakiem. Woda sodowa uderzyła Ci do głowy? Takie minusy?

  3. A ja bym chciał obu panów prosić żebyście dali sobie już spokój. Nie raz widzieliśmy na co was stać. Zielonykaczuch zdaje się kilka chwil temu tłumaczył nawet komuś do czego służą minusy, a teraz pokazał, że sam nie rozumie tego, co pisze. Twój komentarz z grafik do GTA Motylanogo już zdążyłem skasować. Przeklinaj sobie z kolegami na podwórku. Jeśli więc chcecie sobie udowodnić, że jeden jest burakiem a drugi ścierwojadem to róbcie to na priwie. Nie zaśmiecajcie strony durnymi popisami a zamiast tego pokażcie, że wiecie coś o świecie elektronicznej rozrywki. Zdaje się, że obaj macie już swoje lata na karku i powinniście umieć dyskutować jak dorośli. Podkreślam, że powoli tracę do was cierpliwość i naprawdę nie chcę pisać tego samego komentarza za godzinę, jutro czy w sobotę. Dostosujcie się do naszego krótkiego i nieskomplikowanego regulaminu albo nie wypowiadajcie się wcale na łamach V.

  4. Naraszcie jakiś przyzwoity filmik. Przeszedłem niedawno jedynkę resistance rządzi. Mam nadzieję że 2 będzie dwa razy lepsza. Chciałbym ,że by było więcej wyskakujących potworów z nienacka. No insomniacy pozdro dla was i dla całej valhalli oby gierka wymiatała.

  5. Po co od razu wybiegać z fanbojstwem? To oczywiste, że Chlebakowi brakuje excluziwów i każdy jest na miarę złota, także jest się z czego cieszyć. Mnie osobiście bardziej interesuje Killzone 2, ale okres wydania, jaki będzie dzielił te dwie produkcje sprawi, że kupię dwie. Co do samego filmiku: ten level był już pokazywany, jednak odczucia są jak najbardziej pozytywne. Czekamy ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here