Zapewne część z was kręci nosem z powodu „przejęcia” tej pozycji przez firmę Electronic Arts, która została jej wydawcą. Patrząc jednak na to, co Elektronicy prezentują w Lipsku zaczynamy wierzyć w zapewnienia o odrodzeniu się firmy. Ale nie o tym mieliśmy teraz pisać. Pod treścią newsa znajdziecie plik wideo z Rage, napędzanej silnikiem id Tech 5 strzelanki (z elementami wyścigów) z legendarnego studia id Software. Część z was mogła już oglądać trochę krótszą wersję tego materiału. Warto więc rzucić na nią okiem jeszcze raz, by zobaczyć to, czego twórcy Rage do tej pory nie pokazywali. Tym, którzy jeszcze nie widzieli tego trailera z czystym sumieniem go polecamy. Teraz poprosimy już tylko o pierwszy zwiastun Doom 4 i będziemy w siódmym niebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  • Ciekawe jaki będzie model jazdy, wkońcu id nigdy (chyba) samochodówki nie zrobiło. . . .

   Po prostu piękne 🙂 Mam nadzieję, że model zniszczeń samochodu i otoczenia będzie przynajmniej tak samo dobry jak we flatout.

   Ja bym wolał model zniszczeń a’la Burnout :}

 1. @7 Na szybko przeglądaliśmy oba i doszliśmy do wniosku (ja i Grzegorz), że są w nim nowe elementy gameplayu. Jak widzisz nawet jeśli popełniliśmy błąd, to sporo osób nie widziało go wcześniej. A klip jest najnowszy – pokazany na GC 2008.

  • 03:06 w nocy czy wy śpicie kiedyś? Co nie wejdę to zalogowani wałhałowicze 😉

   ekipa ‚V’ nie sypia, abyśmy zawsze mogli być na bieżąco 😀

 2. Znak jakości? Kiedyś był nim na pewno, od czasów wyśmienitego Doom 3, z każdym tytułem jest coraz gorzej. Miejmy nadzieję, iż Rage przełamie złą passę – a na to wygląda!A propo – pamiętacie zapewnienia Carmacka? Doom 4 przy Rage (i tak przecież niesamowitym pod względem grafiki!) ma wyglądać, jak gra hulająca na zupełnie innym silniku! Id Software powraca do gry – w wielkim stylu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here