Jeszcze nie ochłonąłem po informacjach i pierwszych screenach dotyczących pecetowego GTA IV, a zza rogu wychynął jakiś paskudny zombiak z gry NecrovisioN (a może NecroVision?). Wczoraj prezentowaliśmy nową galerię fotek z tego ciekawego tytułu, która pojawiła się przy okazji targów Games Convention 2008 w Lipsku. Teraz gorąco zapraszamy do obejrzenia filmowego materiału z tego, miejmy nadzieję, hitu z Polski rodem. W NecrovisioN wcielamy się w postać Simona Buknera, który podczas I wojny światowej znalazł się w centrum konfliktu między rasą wampirów, a demonami z piekła rodem. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun przygotowany na GC 2008. Warto przy okazji wspomnieć, że gra działa na zmodyfikowanym silniku graficznym kultowego Painkillera.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o NecrovisioN to zapraszamy do wywiadu, który z twórcami tego tytułu przeprowadził nasz redakcyjny kolega Krzysiek Pielesiek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. czy polscy twórcy gier nauczą się w końcu robić modele postaci? Czy nadal będzie to coś w stylu laleczka Mattel z kijem w d. . . ? Reszta fajna. Główny bohater nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here