Wciąż dziwi nas to, że premierę tego tytułu przełożono o ładnych kilka miesięcy. My o ile dobrze pamiętamy już w maju bawiliśmy się nim i jedyne co mogliśmy o nim powiedzieć to to, że jest kapitalny. Dla każdego wielbiciela futurystycznych wyścigów Wipeout HD powinien być grą z serii „muszę ją mieć”. Nie wspominamy nawet o rewelacyjnej muzyce, która od zawsze wyróżnia tytuły z tej serii na tle innych produkcji. W akcji powinniśmy móc go sprawdzić do końca tego roku. Teraz natomiast polecamy wam zwiastun filmowy Wipeout HD, który pokazano na targach Games Convention w Lipsku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Wipeout to jedyna gra, która mogłaby mnie nakłonić do zakupu ps3. Na piecu niestety od czasów Star wars racer nic się w tym temacie nie wydarzyło.

    • Wipeout to jedyna gra, która mogłaby mnie nakłonić do zakupu ps3. Na piecu niestety od czasów Star wars racer nic się w tym temacie nie wydarzyło.

      zgadzam się z przedmówcą. SW racer był przesmaczny jeżeli chodzi o poczucie prędkości i fturystyczne wózki. . . a wipeout kiedy w końcu ??!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here