Nie powiem, żeby książka jakoś specjalnie mnie zachwyciła. Nie byłem jednak ani trochę zdziwiony, kiedy usłyszałem o jej ekranizacji. W końcu ostatnio fantasty jest w modzie. Szczególnie zaś to, w którym bohaterami są nastolatki. Gdy zgodnie z moimi oczekiwaniami (nie trzeba było być marketingowym geniuszem żeby to przewidzieć) pojawiły się informacje o grze zacząłem zastanawiać się, co też otrzymamy tym razem.

Podpisanie umowy ze studiem Ninja Theory (wspominaliśmy o tym przed sekundą) najwyraźniej nie zaspokoiło głodu japońskiej firmy. W trakcie imprezy Games Com ogłosiła ona, że także twórcy gry Genji pracują nad dwoma nowymi projektami, które wyda Namco Bandai. Nowości od Game Republic to Clash of the Titans: The Video Game oraz Maijin: The Fallen Realm.

Maijin zostanie wydany na konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Clash of the Titans prawdopodobnie wpadnie w ręce posiadaczy każdej możliwej platformy. Według serwisu Joystiq w sklepach powinniśmy je zobaczyć na wiosnę przyszłego roku.

Clash of the Titans to adaptacja filmu o tym samym tytule. Niewiele wiadomo na temat elektronicznej wersji obrazu od Warner Bros. poza tym, że sporo w nim powalczymy wykańczając smoki i inne groźne bestie (których w końcowej wersji będzie ponad sto).

Trochę lepiej jest w przypadku Maijin (tytuł gry może jeszcze ulec zmianie). Ta pozycja doczekała się już trailera. Umieściliśmy go pod treścią naszego newsa. Pokazano w nim młodego złodzieja, który na swej drodze spotyka potężną bestię. Ta jednak nie chce zabić naszego protagonisty. Zamiast tego zaprzyjaźnia się z nim i razem ruszają w świat. Wiadomo, że sterowana przez nas postać będzie współpracowała z potworem. Razem będą rozwiązywać zagadki i pokonywać przeszkody nie do sforsowania w pojedynkę.

Już teraz zachęcamy was do zaznajomienia się ze zwiastunem Maijin. My dokładamy do niego pierwsze fotki z gry. Za kilka sekund zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here