Niedawno informowaliśmy o plotkach odnośnie rzekomej konwersji Gears of War na komputery osobiste. Teraz już wiemy, że na ewentualną konwersję trzeba będzie poczekać.

W pełnej wersji gry będą dostępne:

* cztery tryby multiplayer: Deatmatch, Skirmish, Goldrush, Robbery;
* cztery klasy postaci z indywidualnymi cechami i uzbrojeniem: Gunslinger, Rifleman, Miner, Sniper;
* zróżnicowane mapy wymagające sprytnych taktyk, współpracy, szybkiej ręki i celnego oka.

Call of Juarez pozwala przenieść się na dziki zachód, w czasy pojedynków w samo południe, napadów na bank i gorączki złota. Można wcielić się w legendarnych rewolwerowców lub profesjonalnych zabójców i brać udział w spektakularnych strzelaninach i pojedynkach na koniu. Gracze będą uczestniczyć w wydarzeniach znanych z westernów, takich jak: napady na pociągi i banki, zasadzki na bandytów, pościgi, uwalnianie więźniów czy strzelaniny w miasteczkach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Niestety, nie miałem okazji zagrać w singleplayer’ową wersję demonstracyjną. Jednak coraz bardziej żałuję :). Sama gra może nie prezentuje się zbyt okazale – ale multiplayer zapowiada się świetnie ! Jeżeli będzie grywalny i oryginalny. . . Podobno twórcy wzorowali się na CS’ie 😉 – Tak więc ściągne napewno. Mam tylko nadzieję, że ruszy na low detalach. . . Mam radeona 9200SE o. o. Nie wypatruje w grze nowego Polskiego króla (vide. Painkiller), jednak wiąże z nią pewne nadzieje. . . Tak czy siak – cały czas czekam na Chrome 2 i Wiedźmina 🙂

  2. Może i dobrze się zapowiada. Ale ja czekam na inną Polską grę – Wiedźmin. Czekałem na Enemmy Territory:Quake Wars i Spore – ale przesunęli premiere.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here