Twórcy rewelacyjnie sprzedającego się Gears of War nie marnują wolnego czasu. W wolnych chwilach dłubią przy materiale, który składał się na sztandarowego shootera na Xboxa 360. Zapewniają jednak, że ich praca nie ma nic wspólnego z kolejną częścią gry. Zamiast tego stworzyli wewnętrzny projekt będący spin-offem popularnego GoW. Jest nim tytułowy Gears of Golf.

Jak mówi pracujący w Epic Mark Rein: „W wolnym czasie zaprzęgliśmy naszego animatora, by zrobił animację uderzania piłeczki golfowej, programiście podchwycili jeden etap z gry i dodali do niego elementy pola golfowego tworząc jeden dołek”. Można na nim nawet rozgrywać mini turnieje. Do obliczania lotu piłeczki użyto mechanizmów rządzących ruchem pocisków wystrzeliwanych z granatnika.

Jeśli nawet nakręciliście się na tego typu grę to musimy was zmartwić. Jak wspominaliśmy, jest to jedynie wewnętrzny projekt studia, który zapewne nigdy nie ujrzy światła dziennego, służy jedynie zabawie i szlifowaniu umiejętności ludzi z Epic.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Gorzej jakby te piłeczki również wybuchały jak te pociski z granatnika 😀 Swoją drogą piłeczki golfowe są bardzo twarde. . . . nie życzę komuś żeby dostał z takowej.

    • jak widać mają za dużo czasu na głupoty i zamiast pracować, to się bawią. . .

      Żyje się po to, żeby się bawić – a nie pracować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here