Hitem? To mało powiedziane. Przygody Marcusa Fenixa schodzą jak ciepłe bułeczki (choć u niektórych wywołują w konsoli RROD’a). Pisaliśmy już, że w Wielkiej Brytanii Gears of War 3 z miejsca wskoczył na pierwsze miejsce listy przebojów według badań Gfk Chart-Track. Okazuje się również, że trzecia odsłona perypetii oddziału Delta to największa premiera tego roku w UK. Gears of War 3 w pierwszym tygodniu królowania na Wyspach Brytyjskich sprzedał się w podobnej ilości kopii co… obydwa poprzednie Gearsy razem wzięte (w analogicznym okresie czasu).

Triumfalny pochód GoW 3 trwa. Microsoft podał do publicznej wiadomości, że ogólna sprzedaż trzecich Gearsów na całym świecie w tydzień od premiery przekroczyła trzy miliony egzemplarzy.

Cliff Bleszinski zdradził też, że fabuła nadchodzącego DLC do Gears of War 3 kręcić się będzie wokół postaci Michaela Barricka, głównego bohatera komiksów GoW.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. nie wiem jak wygląda cena Gears of War 3 w Polsce ale tutaj w Irlandii cena odstaje od pozostałych tytułów. Za GOW3 w HMV i Gamestop trzeba było dać €40. 99 a normalnie nowe gry kosztują €49. 99. Więc wydaje mi się że w cenie jest zawarta część sukcesu sprzedaży. Pomijając fakt że gra sama w sobie jest świetna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here