Cliffy B przełożył swoją zapowiedź na nadchodzący poniedziałek. Po części niepotrzebnie, ponieważ skrywana w tajemnicy informacja i tak wyszła na jaw. I to przez wiarygodne źródło, którym okazało się… menu Xboksów 360, które prawdopodobnie na skutek pomyłki przyozdobione zostało hasłem „Gears of War 3 Announced: The epic story concludes April 2011” (niestety: premiera dopiero za rok).

Jeszcze ciekawszym jest fakt, iż GoW3 to nie jedyna produkcja tworzona przez Epic Games. Jeżeli wierzyć źródłom serwisu CVG, w przeciągu najbliższych czternastu dni Bleszinski nie tylko zapowie nowe Gear of War, ale i inną strzelankę, tworzoną we współpracy z Electronic Arts. Oba obwieszczenia rozdzieli kilka dni przerwy, po których Cliffy B omówi produkcję, w której swój udział ma również studio People Can Fly.

Tymczasem źródło Edge Online zdradziło kilka sekretów na temat samego Gears of War 3. Przede wszystkim kilku większych szlifów doczeka się system osłon. W grze zmierzymy się z nowym typem wrogów, „wyposażonych” w macki, za pomocą których będą oni mogli wyciągnąć nas z ukrycia. Dla obrony otrzymamy jednak materiały wybuchowe, które wykurzą przeciwników z kryjówek.

Na większe starcia przygotowano wykorzystanie mechów (Brumak to za mało?), które staną się również nowym elementem rozgrywek sieciowych. Fabuła gry będzie miała miejsce latem, a splot wydarzeń wymusi na nas także podróżowanie pod wodą. Pierwszy zwiastun powinien zadebiutować w poniedziałek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here