INFORMACJA PRASOWA

Oprócz ujawnionych wczoraj – czapeczki i koszulki z logo gry – w skład Edycji Kolekcjonerskiej Gears of War wejdą jeszcze plakat i wyjątkowy kubek z logo zmieniającym się pod wpływem ciepła. Cały zestaw, zapakowany w specjalne pudełko, będzie z pewnością idealnym uzupełnieniem kolekcji każdego gracza. Wizualizacja i cena Edycji Kolekcjonerskiej gry Gears of War zostanie zaprezentowana już wkrótce, równocześnie z rozpoczęciem zbierania zamówień przedpremierowych.

Gears of War, to doskonała gra akcji TPP, uznawana za najlepszy tytuł na konsolę Xbox 360, a także laureat ponad 30 wyróżnień „Gra Roku” przyznanych przez najbardziej prestiżowe media branżowe z całego świata. Poprawiona grafika dzięki nowej wersji silnika Unreal Engine i dodatkowe wyzwania sprawiają, że odsłona na PC jest jeszcze lepsza niż doskonała już wersja na konsolę.

Gears of War na PC ukaże się w Polsce w listopadzie, w polskiej kinowej wersji językowej i w cenie 129,90 zł za wydanie podstawowe. Cena Edycji Kolekcjonerskiej zostanie podana już wkrótce.

Więcej informacji o grze pod adresem www.gram.pl/GoW

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here