Wiadomość została oficjalnie potwierdzona na oficjalnym forum gry. Gracze mogą się wkrótce spodziewać wzbogacenia oraz usprawnienia trybu multiplayer:
„Gracze konsolowi, w większości przypadków, przywykli do tego, że ich przygoda z grą zaczyna się i kończy w momencie jej kupna. Nasza filozofia jest zupełnie inna. Od zawsze supportowaliśmy nasze tytuły na długo po tym jak trafiły do sklepów. Będziemy wspierać Gears of War oraz dostarczać nowy content, który ją wzbogaci oraz sprawi, że gra będzie jeszcze lepsza”

Epic zachęca graczy do wzięcia dyskusji na forum ,ponieważ zawartość DLC dedykowanego grze będzie w dużej mierze zależeć od głosów graczy.

Najnowszy tytuł Epic Games od jutra dostępny będzie na terenie Europy. Gra zebrała bardzo wysokie noty we wszystkich liczących się serwisach internetowych i zyskała tytuł najlepszej gry dostępnej na konsolę Microsoftu. Jak gra zostanie odebrana przez europejską publikę dowiemy się już niebawem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. wlasnie jestem po 3 godzinnej sesji. . kopia z USA dziala na Europiejskich konsolkach 🙂 gra wymiata. . te kilka godzinek minelo blyskawicznie. Grafika robi duze wrazenie, gierka dosc trudna na Hardcore ale sama grywalnosc wynagradza nawet jak przechodzisz ten sam etap 5ty raz !must have dla posiadaczy X’a i dobry powod aby tego X’a nabyc. POLECAM ;)btw. a nawet jeszcze nie tknalem MP 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here