Francuski Ubisoft nareszcie przyznał się do tego, że tworzy kolejną odsłonę serii Ghost Recon, o której plotkowaliśmy jakiś czas temu. Mało tego, firma dziś oficjalnie ją zapowiedziała. Z Duchami po raz kolejny spotkamy się w tytułowym Ghost Recon: Future Soldier. Zapowiadając tę produkcję Ubisoft niestety nie powiedział nic konkretnego na jej temat. Wiemy tylko, że gra wykorzystywać będzie „najnowocześniejsze technologie”, zobaczymy w niej „prototypową broń z najwyższej półki”, a całość będzie posiadała „tryb single player oraz różne rodzaje zabawy wieloosobowej”.

Najlepsze jest jednak to, że Future Soldier powinien trafić do sklepów już w okolicach tegorocznego Bożego Narodzenia. Latem ruszyć mają natomiast beta testy gry (tylko tryb multiplayer). Niestety Ubisoft twierdzi, że będą one dostępne tylko dla tych, którzy kupią Splinter Cell Conviction.

Nie możemy się doczekać!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Zeby tylko nie zrobili z tego strzelaniny, bo GRAW2 dawal taki feeling. W kazdym razie czekam na gre, bo zawsze ta seria mi sie podobala.

  2. Właśnie wg. mnie GRA2 był słaby i wolałbym, żeby wrócił do stylu jedynki.

    Zależy na jakiej platformie. Na PC słabiutki był. Na konsolach podobno bardzo fajny. Pisząc „jedynka” masz na myśli oryginalne GR czy GRAW?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here