„Hardware PlayStation 3 jest trochę jak wyprawa w głąb Rowu Mariańskiego. Jest tu wiele do odkrycia i im głębiej się znajdziesz, tym bardziej zróżnicowane formy życia poznajesz – czasem przerażające, czasem piękne” – opowiada Mike Ball.

Twórca Heavenly Sword jest niezwykle podekscytowany potencjałem tkwiącym w nowej konsoli SONY, a także optymistycznie patrzy na jej przyszłość: „Konsola wykonała ogromny krok naprzód w kwestii gier i multimediów. Trzeba jednak pamiętać, że jest to zaledwie prognostyk do wspaniałej ewolucji jaka nas czeka w najbliższych latach, kiedy developerzy lepiej zapoznają się z oprogramowaniem” – Tłumaczy Ball. „Ogólnie PlayStation 3 jest ‘interesującą przejażdżką' dla developerów co może jedynie zaowocować wspaniałymi tytułami dla graczy” – dodaje.

Heavenly Sword jest jedną z najbardziej wyczekiwanych konsolowych gier obecnej generacji. Reprezentująca gatunek tzw. „slasherów”, Heavenly Sword już w tej chwili zapowiada się cudownie – jest dynamiczna, efektowna i bardzo ładna. Przed grą jeszcze kilka miesięcy pracy, lecz gdy ukaże się w pierwszej połowie 2007 roku, niewątpliwie gracze dostaną porządny argument przemawiający za kupnem PlayStation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here