INFORMACJA PRASOWA

UNITED to dość młody zespół który w krótkim czasie zdołał się dostać do ścisłej czołówki graczy Counter Strike w Polsce, zajmując między innymi drugie miejsce podczas polskich finałów World Cyber Games 2007. Będąc zaraz za drużyną PGS Gaming, aktualnymi MŚ, drużyna UNITED pragnie się ciągle rozwijać i szukać nowych wyzwań .

Zespół w składzie:

Mateusz ham Rosłon
Marcin rDh Rutkowski
Adrian Adi Szewczyk
Tomasz ths Sopel
Adam rulon Wiśniewski
podobnie jak ich bardziej doświadczeni koledzy z PGS Gaming, postanowił wyjechać za granicę i tam wystartować w turnieju o najwyższym poziomie.

Wyjazd do Anglii na tak prestiżowe zawody nie był by możliwy bez wielkiego zaangażowania się sponsorów w wspieranie młodych talentów z Polski.Wyjazd tych graczy został wsparty przez firmy Everglide oraz Razer. I jak przyznaje sam przedstawiciel marki Razer:

„Nasza marka od zawsze stawiała na ścisłą współprace z graczami. Widząc w naszym rodzimym kraju taki potencjał, trudno przejść obojętnie nie dając szansy tym młodym ludziom do uczestnictwa na najważniejszych imprezach. Widząc zdolności graczy z drużyny UNITED, marka Razer postanowiła wesprzeć tą młodą drużynę zarówno finansowo jak i sprzętowo. Aby im się jeszcze lepiej grało w Anglii, gracze otrzymali od nas zestaw produktów, a w tym specjalne klawiatury do gamingu – Razer Tarantula. Mamy nadzieje że produkty które zostały stworzone do zawodowego grania pomogą i zespołowi UNITED wspinać się na kolejne szczeble. A być może dzięki takim wyjazdom Polska niedługo będzie mogła się cieszyć z sukcesów już nie tylko znanego PGS Gaming. Czego drużynie UNITED cała ekipa Razera gorąco życzy i kibicuje jej w walce podczas Kode5.”

Dodatkowo wszyscy gracze z drużyny zostali wyposażeni w sprzęt tych marek, tak aby jeszcze lepiej im się prowadziło wirtualne zmagania.

A jak przyznaje sam menadżer zespołu UNITED – Mariusz Rasch:

„Wyjazd na tak prestiżowe zawody, gdzie mamy szanse rywalizacji z najlepszymi zespołami z całej europy, to niewątpliwie kolejny stopień w naszym rozwoju. Stopień który mogliśmy pokonać jedynie przy zaangażowaniu się takich firm jak Razer i Everglide w rozwój naszej polskiej sceny gier. Móc współpracować z firmami które rozumieją graczy i tworzą produkty na których sami gramy, to czysta przyjemność. Ten wyjazd to także świetny trening przed dwiema wielkimi imprezami w Polsce. Mam nadzieje że piątka z UNITED zaprezentuje się jak najlepiej w Birmingham i powróci do Polski z nowym doświadczeniem które w przyszłości zaowocuje kolejnymi sukcesami, zarówno na polskich jak i zagranicznych turniejach.”

Dzięki wielkiej determinacji graczy, oraz zrozumieniu ich pasji ze strony takich firm jak Razer i Everglide, polscy kibice od tej pory będą mieli więcej okazji do kibicowania swoim rodakom. I już nie tylko spod jednej bandery. A być może i UNITED kiedyś dojdzie poziomem do naszych MŚ z PGS Gaming i będziemy mogli mówić o dwóch „gigantach” z Polski.

Jak na razie nie pozostaje nic innego jak trzymać mocno kciuki za dobry występ UNITED podczas rozgrywek w Birmingham.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here