Gdy trzy lata temu rozstawaliśmy się z Kratosem, z góry wiadome było, że czeka na nas jeszcze jeden, wieńczący trylogię rozdział. God of War III trafia do sprzedaży, także na terenie naszego kraju. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Bogusława Lindę w roli głównego bohatera oraz Michała Żebrowskiego jako Herkulesa. Poniżej mamy dla was zwiastun premierowy gry:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Mam, gram i polecam:PZabrzmię teraz jak fanboy, ale gra jest mistrzowska! Szkoda tylko, że jak już siądziemy do gry to kończymy w dwóch podejściach; zawsze jednak zostaje najwyższy poziom trudności i challenges.

  2. świetna gierka dawno nie grałem w grę którą . . . przechodzę juz 3 raz z rzędu co na ogół mi się nie zdarza. 🙂

  3. Dokładnie. Nowy Kratos zmusił mnie do pożyczenia PS3. Mało tego, do odbycia podróży do starych tylko po to by pożyczyć TV(sam siedzę jeszcze na CRT, który jak dotąd do wszystkiego wystarczał 😉

  4. UpdateGod of War III ma jakieś dziwne problemy związane z przytrzymywaniem danego przycisku na padzie. Przykładowo, gdy chcemy otworzyć skrzynię musimy przytrzymać R1, my trzymamy wciśnięty przycisk a Kratos wykonuje ruchy jakby się nie potrafił zdecydować czy otworzyć, czy nie. Wygląda to na początku komicznie, ale po jakimś czasie staje się irytujące, spotkałem się także z przypadkiem gdy trzymając wciśnięty X chowały mi się skrzydła, to samo się dzieje gdy chcemy użyć łuku, a najlepsze jest to, że gdy podłączymy pada kablem do konsoli problem znika. Czyżby jakieś problemy z odbieraniem sygnałów z pada?

  5. calm że jakim kablem? Tym do ehem ładowania? Ja takich problemów nie mam. . . nie masz przypadkiem gdzieś w pobliżu wielofunkcyjnego pilota (lub inne urządzenie) nastawionego na autowyszukiwanie? Kiedyś znajomy przez takie cudo myślał, że popsuł mu się odtwarzacz dvd 😉

  6. Tak, tym do ładowania:DNie wydaje mi się żeby któreś z urządzeń robiło mi takiego psikusa, poza tym nie jestem jedyną osobą która ma taki problem z GOW III. Tak jak pisałem nie jest to jakoś strasznie uciążliwe, ale irytuje;) http://www.youtube. com/watch?v=LkW8iD8jPy0&feature=relatedW momencie 1:08 jest dobrze pokazane na czym polega problem. No i widać, że inni posiadacze gry też się spotkali z tym babolcem.

  7. no u mnie nie było. . . swoją drogą z GOW3 mam od razu niemiłe wspomnienia bo wpadłem na pomysła. Dla odświeżenia pograłem wcześniej w dwójeczkę i PS2 wylądował prawie na ścianie – w pewnym momencie już mnie irytowały te cholerne czasówki z zatrzymywaniem czasu i szybko szybko bo się zes. . . jak nie zdążysz. . . przypomniało mi się jak męcząco nudne były niektóre etapy w dwójce*. O tym, że mi oczy zwiędły po podłączeniu PS2 do telewizora LCD nawet nie wspomnę 😉 Zakrzyknąłem ŁO ŚWIĘTY OSIOUKU jak ty wyglądasz ;P :D* może to dlatego, że wcześniej grałem w Dante’s Inferno i było tak łaaatwo poza tym nienawidzę czasówek w żadnej grze.

  8. To ja Ci nie polecam przechodzenia „Challenge of Olympus” a w szczególności #2 Bare Hands. Resztę challenges zrobiłem bez najmniejszego problemu, a przy nr2 osiągałem apogeum irytacji 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here