Kiedy dziesiątego kwietnia do sklepów trafi gra The Godfather II w sieci będzie na nas czekał pierwszy darmowy dodatek do tej produkcji. Nazwano go Kontroluj Don(k)a. Ten rodzaj zabawy pozwala nam zmierzyć się z szesnastoma przeciwnikami na sześciu mapach, przygotowanych do zabawy wieloosobowej. Wykorzystamy w nim także pieniądze zarobione offline, które posłużą nam chociażby do kupowania ulepszonych wersji sprzętu i broni dla naszych silnorękich.

Nie można również zapominać o Perspektywie Don(k)a (tak, wciąż nas to bawi), w której zobaczymy panoramę/mapę miasta, dzięki czemu wydawanie poleceń – sterowanie naszym imperium – będzie dziecinnie proste. Dla tych, którzy zgubili się gdzieś w połowie tego newsa albo zaczęli myśleć o Słońcu Peru przygotowaliśmy materiał filmowy z Ojca Chrzestnego II. W klipie umieszczonym pod treścią newsa zobaczycie to, o czym pisaliśmy przed chwilą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Pierwsza część była wielką klapą ,druga zapowiada się ponownie ,ale nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca ,poczekamy ,zobaczymy ,jednak jestem nastawiony negatywnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here