Bardzo dobre wieści przekazała swym fanom firma Nintendo, która podała do publicznej wiadomości wstępne daty premiery kilku gorąco zapowiadających się pozycji. Znajdziemy wśród nich „symulator” polowania na potwory wszelakie, czyli Monster Hunter Tri. Na punkcie wcześniejszych odsłon serii zwariowali mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni. Czy tak będzie i tym razem? Tego dowiemy się już wkrótce. Premierę gry zaplanowano na dwudziestego kwietnia tego roku. Niestety data ta prawdopodobnie dotyczy tylko Ameryki Północnej. O Europie, starym zwyczajem, Capcom nie wspomniał.

Mimo to narzekać nie będziemy ponieważ wymieniona przed chwila pozycja to dopiero pierwsza z trzech gorących premier. Druga jest zupełnie nowa wersja Metroida, nazwana Other M. Ten tytuł może przewrócić uniwersum gry do góry nogami ponieważ zabierają się za niego ludzie z Team Ninja. Choć ekipą ta nie dowodzi już Tomonobu Itagaki, to zakładamy, ze wciąż stać ich na stworzenie tak szalenie dobrej gry jak Ninja Gaiden 2. Datę premiery gry wyznaczono na 27. czerwca tego roku.

Trzecia gorąca informacją ze świata Wielkiego N dotyczy gry Super Mario Galaxy 2. Jej datę premiery wyznaczono już na 23. maja tego roku. W jej przypadku komentarz jest w zasadzie zbędny ponieważ wiemy, ze gracze na całym świecie szaleją za hydraulikiem Marianem. Jego nowe przygody powinny wiec po raz kolejny okazać się bestsellerem.

Osobom bawiącym się przy Nintendo Wii pozostaje już tylko odłożyć kilkaset złotych i czekać na cieplejsze dni. Podejrzewamy ze przynajmniej kilka z nich spędza przed telewizorami.

Aktualizacja:
Poznaliśmy tez europejskie daty premier gier wymienionych w newsie. Monster Hunter Tri zobaczymy w naszych sklepach trzy dni później od kolegów z Ameryki, czyli 23. kwietnia. Super Mario Galaxy 2 wpadł w większy poślizg. Jego europejska data premiery to jedenasty lipca. Najgorszą wiadomość przygotowano dla fanów Metroida. W Europie tytuł ten zostanie wydany w trzecim kwartale tego roku – konkretów brak.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here