INFORMACJA PRASOWA

Gothic 3 to najnowsza część przygód bezimiennego bohatera, doskonale znanego każdemu fanowi gier RPG. Tym razem fabuła przenosi nas na główny kontynent Myrtany, gdzie przyjdzie nam opowiedzieć się po jednej ze stron w wojnie ludzi z orkami. Tylko od nas zależeć będzie, czy pomożemy ludziom wyzwolić się spod jarzma agresorów, czy staniemy po stronie orków, by ostatecznie stłamsić przedstawicieli własnej rasy. Doskonałągrafikę zapewnia nowy silnik graficzny, a pełen życia świat sprawia, że zabawy starczy na naprawdę długie godziny.Gothic 3 ukaże się w serii Platynowa Kolekcja w sierpniu, w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 59,90 PLN. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/Gothic3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. A tak w ogole – spatchowali w koncu sensownie tego ostatniego Gothica ?Bo czytalem ze straszny bugfest byl – gral ktos ? Warte to uwagi ? Da sie grac ?

  2. Też się zastanawiam bo może bym jakoś się zainteresował tematem. Do tej pory skończyłem jedynkę a w dwójce za każdym razem jakoś po kilku godzinach odechciewało mi się grać – warto nadrabiać zaległości ?

  3. IMHO warto – G3 jest sakramencko rozbudowany w stosunku do dwójki. O wiele więcej questów, postaci – cała fabuła też jest dłuższa. Problemy z graniem oczywiście są – wiesza się czasami i ma kosmiczne wymagania jeśli chodzi o RAM – 2G to podstawa, żeby nie chrupał za często dyskiem 🙂 Jeśli chodzi o jakieś wielkie bugi, to jeszcze nie doszedłem do takiego miejsca, żeby nie dało się grać dalej.

  4. Ponoć Piranha Bytes się pożarło z JoWood. Ci pierwsi twierdzą, że nie mogą spełnić wymagań graczy i patcha kolejnego nie będzie, natomiast wydawca twierdzi na oficjalnym forum, że prace trwają. Wychodzą natomiast nieoficjalne patche mady by fani. Chyba najnowszy patch 1. 12 miał być mega, ale najwyraźniej nie był ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here