Na Valhalli pisaliśmy o niej jakiś czas temu. Pokazywaliśmy wam wtedy nawet prototypowe filmy z gry. Jak się okazało produkcja, która zawędruje na pecety i konsole Playstation 3, PS2, Xbox 360, Nintendo Wii, i Nintendo DS nie jest grą, którą oglądaliśmy (za nią odpowiadał Zootfly). Nowe Ghostbusters powstanie w stuiu Terminal Reality. Jedynie wersja na DSa powstanie w Red Fly Studios.

Datę premierę tej gry akcji, ukazanej z perspektywy trzeciej osoby, wstępnie ustalono na jesień przyszłego roku. W tej chwili wiadomo już, że wystąpią w niej i użyczą swych głosów panowie znani z filmu o duchołapach. Bill Murray, Harold Ramis, Dan Akroyd i Ernie Hudson powrócą na ekrany naszych monitorów, telewizorów. Pierwszych dwóch wymienionych aktorów pisze scenariusz do tej produkcji.

Z wstępnych informacji wynika, że po raz kolejny przeniesiemy się do Nowego Jorku, który atakują duchy. Akcja gry rozpocznie się dwa lata po wydarzeniach, których byliśmy świadkami w filmie Ghostbusters II. Na pewno wkrótce znów napiszemy o tym tytule. Zawsze lubiliśmy tę filmową czwórkę i na pewno z przyjemnością sprawdzimy ich nowe, tym razem komputerowe przygody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here