Ubisoft oficjalnie potwierdził, iż niebawem wcielimy się w jednego z rozbitków, ocalałego z katastrofy lotniczej. Nie wcielimy się w żadną z głównych postaci znanych z telewizji. Będziemy jednak im pomagać (przeszkadzać) w jak ujmuje to Ubi „rozwikłaniu tajemnic wyspy przy jednoczesnym załatwieniu ciągnących się za nami spraw z przeszłości”. Tytuł ten nadejdzie w pierwszym kwartale przyszłego roku na komputery osobiste, Xboxy 360 oraz Playstation 3. Przy okazji odnaleźliśmy zagubiony zwiastun tej gry. Naszym zdaniem wygląda dość średnio.

Zwiastun filmowy Lost

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jezeli akcja bedzie ciekawa to chetnie zagram, mi akurat trailer nawet przypadl do gustu :)b4rtaz – lekkiego Prison Breaka mozna poczuc grajac w poczatkowe misje SC: Double Agent 😉

  2. co wy chcecie od trailera, sądze że dobrze wprowdza w klimat. Czuje ze będzie to coś w stylu Fahrenheit’a, przynajmniej zwiastun po części na to wskazuje.

  3. Pytanie tylko ile w grze nam zdradzą z tajemnic serialu. Przecie jeszcze na bank conajmniej 2 sezony przed nami. Gra bedzie tez obfitowac w kolejne zagadki bez wyjaśnienia? Czy może poznamy fabułę z dotychczasowych odcinków? Nie do końca jestem przekonany taką koncepcją.

    • Pytanie tylko ile w grze nam zdradzą z tajemnic serialu. Przecie jeszcze na bank conajmniej 2 sezony przed nami. Gra bedzie tez obfitowac w kolejne zagadki bez wyjaśnienia? Czy może poznamy fabułę z dotychczasowych odcinków? Nie do końca jestem przekonany taką koncepcją.

      na bank będzie dużo z poprzednich odcinków

  4. Ale przecież nie ma sprzeczności między wykorzystaniem wydarzeń z poprzednich odcinków i wprowadzeniem nowej treści. Przecież nikt nie powiedział że znamy KOMPLETNE historie bohaterów. Wątków które można dorzucić jest właściwie nieskończona ilość (ograniczona tylko wyobraźnią twórców gry i ewentualnie licencją). Efekt może być ciekawy, choć ja osobiście nie jestem przekonany do tego typu produkcji. Serial (i jego odbiór) rządzi się innymi prawami niż gry i niekoniecznie przelanie serialu który odniósł sukces na szklanych ekranach musi zaowocować sukcesem gry na jego kanwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here