To pierwsza „oficjalna” informacja na temat tej pozycji od czasu wykupienia praw do posługiwania się marką Lost przez Ubisosft dwa lata temu. Dwaj producenci serialu (Damon Lindelof i Carlton Cuse) zdradzili kilka sekretów dotyczących gry w swoim podcaście. Produkcją tego tytułu zajmuje się odpowiedzialne za nowego Prince of Persia i nadchodzącego Assasin’s Creed studio Ubisoft Montreal. Sama gra zmierza na komputery osobiste i dwie konsole nowej generacji – Xboxa 360 i Playstation 3. W sklepach powinna znaleźć się jeszcze w tym roku.

Wymienieni przed chwilą panowie zabrali się nawet za promocję tej pozycji. Opisują ją w następujący sposób: „Siedzieliśmy sobie z gośćmi, którzy tworzą grę. (…) Napisali małe demo pokazujące niektóre elementy, z których się składa i trzeba przyznać, że jest ona naprawdę cool. Tak naprawdę to cała gra będzie całkiem cool”. Cóż możemy dodać – jeśli jesteście cool to pewnie kupicie grę Lost. My wolimy być passe, ale dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi w serialu. Podejrzewamy jednak, że tego nie wiedzą nawet jego autorzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Też tak myślę, ale wiadomość cieszy. Można mieć tylko nadzieję, że nie zostanie ona spaprana, jak wiele innych gierek na podstawie filmów.

  2. Oby zachowali klimat Zagubionych chociaz, a co do samej rozgrywki oby nie byla to rpg. Tylko typowa przygodowo-mroczna skradanka ot cos podobnego:P

  3. Lost moim zdaniem jest nudnym serialem. Nie widzę w nim nic ciekawego, lepsza by była egranizacja Prison Break ^^ taka fajna skradanka, najfajniej by było jakby była podobnie zrobiona do zapomnianego już Prisoner Of War.

  4. Łał, it’s soł kull. . . . typowo amerykańskie. :] Seriali różnorakich na wszelki wypadek nie oglądam, więc i grą się pewnie nie zainteresuje.

  5. Ja Losta traktuję na równi z Prison Breakem. Gdy zacząłem oglądać ten drugi wydawał mi się lepszy, bo więcej się działo jednak po pewnym czasie dostrzegłem spore zalety Losta. Ostatnie odcinki są szczególe dobre.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here