Serwis Gamespot informuje o nadchodzącej produkcji Electronic Arts. W The Simpsons zagramy wszystkimi członkami sympatycznej rodzinki. Zwariowane pomysły z kreskówki znajdą odzwierciedlenie w grze. Otóż Homer, Marge, Lisa, Bart i Maggie dowiedzą się, że utknęli w grze komputerowej, dzięki czemu wynajdą dla siebie moce dorównujące tym, które posiadają komiksowi superbohaterowie. W wersji gry, którą ujrzała prasa ujawniono, iż Homer będzie mógł napełniać specjalny licznik kalorii, który pozwoli mu się zamienić w wielką górę tłuszczu (sic!), która będzie niszczyła wszystko co znajdzie się na planszy. Bart rzeczy jasna będzie mógł zamienić się w swe alter ego – Bartmana.

Wspominaliśmy o zwariowanych pomysłach. Te będą czymś zupełnie świeżym w branży elektronicznej rozrywki. Rodzina Simpsonów ma parodiować i robić sobie żarty z gier wideo i popkultury. Na konferencji prasowej, organizowanej przez EA pokazano plakaty, na których wyraźnie widoczne były odwołania do Batman Begins, Medal of Honor, EverQuest czy Grand Theft Auto. Zapowiada się smakowity kąsek dla fanów gier i serialowej rodziny.

Premierę tego tytułu wstępnie ustalono na przyszły rok. Ma się pojawić na praktycznie wszystkich popularnych platformach sprzętowych. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej na jej temat damy wam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. cos edycja nie zadzialalamialo byc:a sam pomysl dobry – czasem mam ochote na gre z humorem a takich brakujezamiast edycji postu pojawil sie nowy:”Wpisz swoj komentarz” – chyba jakis bug czy cus 😉

  2. The Simpsons gra zapowiada się świetne, chociaż by, dlatego że jest przepełniona totalnie humorem, co do grafiki wygląda cukierkowo, czyli moim zdaniem dobrze jak na taką grę. Rozgrywka będzie podobna troszeczkę do Gta w sensie wolności przemieszczania się po mapce tyle wywnioskowałem z filmiku. Trzeba czekać dla fanów prawdziwa gratka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here