Kilka dni temu Elektronicy powiedzieli kiedy do sklepów trafi pierwszy Xboxowy dodatek do Command&Conquer 3. W pecetowej wersji Gniewie Kane'a znajdziemy całkiem ciekawy tryb „Globalnego Podboju”, który był czymś absolutnie nowym dla tej serii. Tę bardzo udaną kampanię opisywaliśmy zresztą w naszej recenzji pecetowego Kane's Wrath. Dziś dowiedzieliśmy się, że ten tryb gry został wyrzucony z konsolowego wydania dodatku. Jeden z twórców Gniewu (Jim Vessella) powiedział, że posiadacze Xboxa uznali Globalny Podbój za coś niszowego, nie spodobał im się ten rodzaj zabawy i niezbyt wygodne sterowanie na padzie, a ich reakcja po zabawie nim była w najlepszym wypadku dość chłodna. Zamiast niego na konsoli pojawi się więc tajemnicze cudo nazwane Kane's Challenge. Zgadujemy, że będą to mini-gierki, w których trzeba popisać się jedynie małpią zręcznością, choć na ten temat Vessella nie powiedział ani słowa. Dla każdego coś miłego, my jednak wolimy gimnastykować szare komórki a dopiero po nich palce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Czy oni przypadkiem nie próbują nas [konsolowców] obrazic? W każdym razie, ja się tak czuję i moja opinia o EA znów się pogorszyła. Zwłaszcza, że konsola xbox 360 uchodzi za hardcore’ową, coś kręcą. . .

  2. Znowu mi się oberwie ale sądzę że konsole zawsze były projektowane wedle strategii „Wciskasz Power i grasz” i gry konsolowe raczej też są robione „w ten deseń”. Ja wiem że nasi Vikingowie sa mądrzejsi od hamburgerów z Ameryki, ale jeteśmy i tak w mniejszości. Ogólny casualowy trend branżowy dobitnie nam to prezentuje i przy okazji dobija.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here