Kiedy byłem małym chłopcem to też z kolegami bawiłem się w piaskownicy udając bohaterów filmów itd. Nie sądziłem jednak, że niektórym to wchodzi w nawyk na całe życie. Oto przeglądając internetową witrynę USA Today natknąłem się na takie oto kuriozum. w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Karolinie Południowej doszło do bardzo nietypowego wypadku drogowego. Hospitalizowano 23 letniego mężczyznę. który został potrącony przez SUVa. Jak do tego doszło? Na to pytanie odpowiada szef policji miasteczka Anderson Jimmy Dixon – w poniedziałkowy poranek około godziny 9 wieczór 23 letni młody mężczyzna, którego personaliów nie ujawniono dyskutował ze swoimi przyjaciółmi o grze Frogger. Chwilę później z okrzykiem „jazda” (w oryginale „go!!” 😉 ) rzucił się w poprzek czteropasmowej autostrady. Dzielny „Pan-żabol” został potrącony przez samochód.

Policja zadeklarowała, że w stosunku do kierowcy nie zostaną postawione żadne zarzuty. Anonimowy miłośnik Froggera w stabilnym stanie kuruje się w szpitalu, a jego stan jest stabilny.

Jako, że w naszym kraju autostrad raczej nie mamy to musimy zadowolić się wersją we Flashu.z drugiej strony mamy argument dla ministra Grabarczyka – nie buduj pan autostrad bo fani Froggera zapełnią te nasze biedne szpitale.

Ciekawe, czy bohater tego newsa dostanie nominację do tegorocznej nagrody Darwina? A tak swoją drogą… dyskusja o grze Frogger? Ciężko to sobie wyobrazić.

Poniżej niezawodne chłopaki z ekipy Mega64 w roli żabulca z gry Frogger. Na szczęście pod SUVa nikt nie wpadł.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Ja jestem tylko ciekaw, czy media znowu będą demonizowały w stylu „gry to zło, mają szkodliwy wpływ na nasze dzieci . . . ble ble ble”, czy tym razem uznają głupotę tego gościa?

    • Zaraz glupi, ze ty pierwszy level przechodzisz z palcem w to nie znaczy ze masz sie wymadrzac

      To cios poniżej pasa. Dobrze wiesz, że w Polsce nie mam gdzie trenować. Ash_22, zrobiłeś mi smaka, ma ktoś polecić fajną odmianę arkanoida?

  2. Skoro bylo to o 21 to musial byc to poziom Hard, wiec zrozumiale, ze mu nie poszlo za pierwszym razem. Ale w szpitalu zrobia mu load i moze powtorzy swoj wyczyn? Trzymam kciuki!

  3. (. . . )23 letni młody mężczyzna, którego personaliów nie ujawniono dyskutował ze swoimi przyjaciółmi o grze Frogger.

    Może podyskutujemy o pongu albo arkanoidzie. O czym tu dyskutować ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here