Ten news będzie stosunkowo krótki ponieważ nie chcemy sobie psuć humoru. Na flagowe wyścigi firmy Sony, grę Did Not Finish zwaną gdzieniegdzie Gran Turismo 5 poczekamy jeszcze przynajmniej kilka miesięcy. Wiecznie niedoskonałe dzieło studia Polyphony Digital wpadło niedawno w kolejny poślizg o czym pisaliśmy w tej części Valhalli.

Dziś dowiadujemy się, że na łamach hiszpańskiego serwisu Canarias Al Dia na temat tego tytułu mówił boss portugalskiego oddziału Sony – James Armstrong. Zdradził on, że Gran Turismo 5 powinno zostać wydane jesienią tego roku, a już na pewno przed świętami Bożego Narodzenia. Chwilę później zaznaczył jednak, że japońska korporacja nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie.

Wiecie co to oznacza – osoby chcący pograć w przyzwoite konsolowe wyścigi mogą sobie sprawić Xboxa 360 i czekać na premierę Forza Motorsport 4. Dzieło studia Turn 10 powinno wpaść w nasze ręce przed premierą Gran Turismo 5. Do tego czasu do szczęścia wystarczy nam trzecia odsłona xboxowej gry, którą recenzowaliśmy w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here