Wczoraj na Valhalli mogliście przeczytać informację, z której wynikało, że premiera pecetowego Grand Theft Auto najprawdopodobniej została przełożona. Grzesiek Stańczyk donosił, że na stronach internetowych sklepu GameStop i na Ebay.com zmieniono datę premiery hitu Gwiazdy Rocka. Dziś jego twórcy potwierdzili tę nowinę. Pecetowe przygody Nico Bellica wpadną w ręce graczy dokładnie drugiego grudnia. Do tego czasu możecie jeszcze zainwestować w swojego peceta. Rockstar zmieniając oficjalną datę premiery gry podał także jej minimalne wymagania sprzętowe. Znajdziecie je pod treścią naszego newsa. Wasz komputer uruchomi grę czy będziecie musieli ukraść TIRa wyładowanego po brzegi nowymi podzespołami do komputerów? Dajcie nam znać.

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS: Windows XP (SP3) albo Windows Vista (SP1)
Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8GHz albo AMD Athlon X2 64 2,4GHz
RAM: przynajmniej 1,5GB
Twardy dysk: przynajmniej 16GB wolnego miejsca
Karta graficzna: GeForce 7900 (256MB) albo ATI X1900 (256MB) lub lepsze

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

OS: Windows XP (SP3) albo Windows Vista (SP1)
Procesor: Intel Core 2 Quad 2,4GHz albo AMD Phenom X3 2,1GHz
RAM: 2GB (Windows XP), 2,5GB (Windows Vista)
Twardy dysk: przynajmniej 18GB wolnego miejsca
Karta graficzna: GeForce 8600 (512MB), ATI 3870 (512MB) lub lepsze

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. A czego się spodziewaliście ? Ładniejsze textury i animacja + rozdziałka 2500 x ileśtam (taka mniej więcej ma być maxymalna – choć w sumie nikt na niej nie zagra bo skąd monitor ?) a i co najważniejsze obliczanie wszystkich tych przechodniów i trafiku oraz boskiej fizyki (wiem bo przeszedłem to na moim iksie i nigdzie nie spotkałem lepszej fizy) zwanej Euforią, MUSI wysysać z pieca „trochę” mocy, że nie wspomnę już o DRAW DISTANCE. Mimo wszystko chyba jednak skuszę się na wersję PC bo u mnie to pójdzie.

  2. Mam takie małe pytanie , nie wiem czy można o to pytać więc jak co proszę o skasowanie tego posta . Czytam tą konfiguracje i nie wiem czy ruszy mi płynnie na sprzęcie Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2. 40GHz (4 CPUs)Memory: 2046MB RAMCard name: NVIDIA GeForce 8500 GTCo musiał bym wymienić (chyba że nie trzeba) tak na oko żeby gra działała płynnie na choćby minimalnych/średnich detalach ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here