SEGA oficjalnie poinformowała, że jej nowe dziecko – kontynuacja znakomitego Medieval: Total War – światło dziennie ujrzy także w wersji limitowanej. Gracze, którym uda się zdobyć wspomnianą produkcję w pierwszych dniach jej wydania, otrzymają szczegółową mapę świata. Do ich łapek wpadnie także płyta przepełniona muzyką z Medieval II: Total War. Seria limitowana z całą pewnością będzie nie lada atrakcją dla fanów serii Total War, która zagraniczne sklepy zaatakuje 14 listopada.

Medieval II: Total War to pierwszy oficjalny sequel znanej strategii turowej osadzonej w średniowiecznych realiach. Wydarzenia w grze obejmują lata 1080 – 1530, podczas których będziemy w stanie pokierować dwudziestoma frakcjami. Tym razem rozgrywka nie ograniczy się tylko do Starego Kontynentu – wojska poprowadzimy także w obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie. O tym, czy Medieval II: Total War okaże się tak wciągający jak jego starszy brat, dowiemy się juz niedługo. Polskim dystrybutorem gry jest firma CD Projekt i możemy być pewni, że dołoży ona wszelkich starań aby jak najwięcej gadżetów z edycji limitowanej znalazło się w polskim wydaniu gry!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Soundtrack i mapka tylko? Ubogo troche według mnie. xP Ale może CDProjekt wzbogaci to jakoś? 🙂 Tak czy siak Medieval II jest na mojej liście zakupów. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here