INFORMACJA PRASOWA

Była to retransmisja koncertu „Ocalić od zapomnienia” z piosenkami Marka Grechuty w interpretacji profesjonalnych muzyków, który miał miejsce 9 października w realu: w Klubie Stodoła.

Retransmisja odbyła się na Wyspie PLAY, na wzgórzu, na którym zamontowano wirtualną scenografię w stylu teatru antycznego. Goście, których było przeszło 60, mogli swobodnie odpoczywać na trawie albo tańczyć. Projekcji towarzyszyła miła, letnia atmosfera.

Można było usłyszeć największe przeboje z repertuaru Grechuty, takie jak: „Nie dokazuj”, „Będziesz moją panią”, „Dni, których nie znamy” czy „Wiosna, ach to ty”.

Pomysłodawczynią koncertu Marka Grechuty w SL jest Magda Turowska – Cytryna, która pracowała przy redakcji płyt Grechuty w Pomatonie.

Podczas koncertu przeprowadzone zostały konkursy i rozlosowane nagrody. Po koncercie, o godz. 20 odbył się bal, podczas którego zorganizowany został konkurs na najbardziej oryginalny strój. Zwycięzca został wybrany przez uczestników balu. Nagrodą był apartament na Wyspie PLAY.

To absolutnie precedensowe przedsięwzięcie. Po raz pierwszy w taki sposób udało się połączyć offline z online.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here