Wszyscy już wiemy, że krzywa sprzedaży w okresie przedświątecznym rośnie. Czas zająć się tym, co tygryski lubią najbardziej – grami! Grudzień to dobry miesiąc dla posiadaczy Playstation 3. Już za kilka dni – 10 grudnia na półki sklepowe trafi trzecia odsłona Unreal Tournament. Dzień później na PS3 zawita w końcu mocno opóźniony The Orange Box. Najnowsza gra od Valve Software w ostatnich tygodniach miała pewne kłopoty natury technicznej na konsoli Sony (spadek framerate’u). Miejmy nadzieje, że ostateczna wersja będzie rónie dobra co na Xboksie 360 i komputerach PC.

Cieszy nas koniec kabaretu związanego z Pomarańczowym pudłem na Playstation 3. W koncu Gabe Newell przestanie zżymać się na biedną konsolę Sony. No ale czego się spodziewać po byłym pracowniku… Microsoftu.
Update: premiera The Orange Box na PS3 w Niemczech i Francji opóźni sie jeszcze bardziej. Niemcy zagrają dopiero 17 stycznia. Francuzi? Tego jeszcze nie wiadomo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Już tydzientenu IGN zaprzeczyli rewelacjom z 1UP. Wersja na PS3 jest dobra, ma świetne oświetlenie i nie uświadczycie strasznych spadków frameratu jak glosił to 1UP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here