Kolejna gra doczekała się limitowanej edycji. Tym razem padło na najnowsze dziecko Rockstar – Grand Theft Auto IV. Czym będzie różnic się specjalne wydanie od normalnej wersji? Gracze otrzymają książeczkę ze szkicami i obrazkami koncepcyjnymi, płytę CD ze ścieżką dźwiękowa z gry, łańcuszek z kluczem do pudełka oraz woreczek, do którego zapewne pudełko będzie schowane. Brzmi dosyć oryginalnie.

Limitowana edycja Grand Theft Auto IV została wyceniona w Stanach Zjednoczonych na 89.99 $. U nas, choć takową również zapowiedziano, cena pozostaje póki co tajemnicą. Premiera Grand Theft Auto IV odbędzie się w październiku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  1. Miejmy nadzieję że IV pokaże coś całkiem nowego coś na miarę next-genów. Osobiście inwestuje w PS3 bo nie stać mnie żeby przy każdym nowym tytule dokupywać części do PC. A tak za dość niewygórowaną cenę za taki kombajn będę mógł cieszyć się nie detalami na poziomie „medium” lecz „FULL” za każdym razem kiedy odpalę nowy tytuł. Pozdro dla fanów Gta.

  2. 89. 99 $. W Stanach zjednoczonych to, co będzie w Polsce? Założę się, że większość osób zainteresowanych tą grą kupi zwykłe pudełko i na tym się skończy. Łańcuszek z kluczem do pudełka He He bardzo ciekawe ja Np. nie mam, przed kim zamykać chyba, że pudełko posłuży za świnkę skarbonkę. Mogli dać jakiś plakat.

  3. Dali by jakiegoś trailera, czy gameplay a oni juz zapowiadają edycje kolekcjonerską, choć nie wiadomo jak gra będzie się prezentować. Co do pudełka z grą to wolałbym dostać, film z pokazem jak gra powstawała oraz koszulkę niż pudło na kluczyk zapakowne w worek.

  4. oo koszulka to bylby dobry pomysl. . mogliby dac jakas rzecz dzieki ktorej idac ulica wiedzialbym , o ta panna tam gra w to co co ja!moze podejde i zagadam:D ( tak jak zrobil to CDProjekt dajac fajną smyczke do WoW:TBC 🙂

  5. szkoda kasy na takie duperele, lepiej niech sie pstarali, żeby giera była jeszcze lepsza niż San Andreas. . .

  6. Hmm dla samego soundtracku bedzie sie oplacac kupic ta wersje. Chyba ze dadza jakas jedna plytke z „grejtest hits” to kiszka:(

  7. W naszym poje*anym kraju napewno ta limitowana wersja GTA IV będzie kosztować 300 zł. . . To są chore ceny!!! Potem tacy debile z MicroSoft’u dziwią sie, że ludzie przerabiają swoje Xbox’y żeby móc sobie piracika za 30 zł włączyć, to jeszcze będą za to Xbox Live’y blokować! KUR*A!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here