Premiera drugiej odsłony Saints Row coraz bliżej. THQ i panowie z Volition nie żałują pieniędzy na gwiazdorską obsadę. Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo w którym o grze mówią aktorzy zatrudnieni do Saints Row 2. Nareszcie jakieś konkrety zamiast Tery Patrick. Kogo usłyszymy w SR2? Między innymi Michaela Rappaporta (znany z serialu Boston Public, Copland itd.) Keitha Davida (Pitch Black), który jest prawdziwym weteranem w branży gier. Brał udział w nagraniach głosów do takich gier jak: Fallout, Planescape: Torment, Halo 2. Fani serialu Lost z pewnością od razu zauważą znajomą twarz Daniela Dae Kim’a.

Saints Row 2 pojawi się w Polsce już 30 października. Jak pisaliśmy dwa dni temu tytuł ten nad Wisłą promować będzie znany artysta Tede.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Może coś ciekawego z tego wyjdzie:) Na dobre scenki oraz dialogi nie powinniśmy narzekać. Co do grafiki w tego typu grach GTA IV pokazało klasę, ale jak wiadomo nie szata zdobi. . . grę:) Mam nadzieje, że wyjdzie jakieś demo, to grę chętnie sprawdzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here