Jeśli prawnicy firmy z Redmond nie wkroczą do akcji to już za jakiś czas będziemy mogli uruchomić Halo 2 na pecetach wyposażonych w system operacyjny Windows XP. Firma (studio?) Falling Leaf Systems obiecuje, że już w przyszłym miesiącu będziemy mogli nabyć odpowiednie plik, dzięki którym pogramy w drugą odsłonę Halo bez potrzeby przesiadania się na Windows Vista. Osoby zainteresowane tematem mogą wkleić do swoich przeglądarek ten link – http://www.fallingleafsystems.com/. Na stronie znajdziecie wszystko na temat wspomnianych w newsie plików.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Vista czy XP i tak nie zagram. To jednak udowadnia, ze M$ zmusza uzytkownikow do kupna Visty przez to swoje „na XP sie nie da, tylko Vista sobie poradzi”. . a jednak mozna, trzeba tylko chciec 😉

  2. Halo 2 w czerwcu 2007 . . . na PC . . . big thx MS !! Normalnie wszyscy oddech wstrzymywali od listopada 2004. . /sarkazmA swoja droga ciekawe czy z DX 10 tez tak bedzie. MS odgraza sie ze trzeba VISTY i tylko tam DX10 i tytuly jego wymagajace dadza sie odpalic. Ten news to jaskółka nadziei ze grupy zdolnych technicznie userow pracujac nad DX10 dla XP powiedza panom z Redmond zeby „przestali pieprzyc” 😉 (uklon w strone radia zet hehe)cherub – oczywiscie ze MOŻNA Ale pomysl jesli masz system na ktore napisane jest jedyne SŁUSZNE api (dx) i jest okazja (launch nowego systemu operacyjnego ktorego prawie nikt kto zna sie odrobine na rzeczy nie chce) na zmuszenie ludzi do przesiadki szantazem ze albo to albo nie bedziecie dalej grali – to jaka korporacja nie skorzysta z takiej okazji ? Smutne ale taki rynek.

  3. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, to pozwolę sobie stwierdzić, że druga część Halo jest równie pretensjonalna i infantylna jak pierwsza. I zapewne trzecia. Dla tych, którym pierwsza do gustu przypadła – przypadną i pozostałe. Zgraję z Bungie zawsze uznawałem za leniwą, bez polotu i ambicji. Pewnie trochę sobie wrogów narobię powyższą opinią ale co mi tam – do tegoż właśnie mamy to forum coby opinie wygłaszać. Nie zawsze zgodne i z włosem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here