Pierwsza z dostępnych wersji kosztuje 60 dolarów. Jest to najtańsza spośród trzech opcji, jednak nie znajdziemy tam nic prócz samego Halo 3. Za edycję kolekcjonerską natomiast trzeba zapłacić 70 dolarów, czyli w sumie niedużo więcej. A w pudełku z całą pewnością zapakowane są ciekawe bonusy, nikt poza pracownikami Bungie nie wie jednak, jakie „przyjemności” otrzymają nabywcy. Ostatni wariant nosi tajemniczą nazwę „legendarny”, a oprócz wszystkich niespodzianek z edycji kolekcjonerskiej, do Halo 3 dołączona zostanie replika futurystycznego hełmu Master Chiefa. Bonus ciekawy, ale jego cena odstraszy wielu przyszłych posiadaczu produktu – za wszystko trzeba wyłożyć 99,99 dolarów!

Halo 3 to ostatnia już część serii, która dla wielu zyskała miano „kultowej”. Wraz z nadejściem programu, zamknięta zostanie trylogia zapoczątkowana w 2002 roku. Akcja toczyć się będzie we wschodniej Afryce, a Ty będziesz musiał doprowadzić do końca wyniszczającą wojnę między ludźmi, a obcymi.

W bitwach brać będą udział zarówno pojazdy naziemne, jak i powietrzne. Oba rodzaje z pewnością będzie można użyć w trybie multiplayer, który także w tej odsłonie ma zostać odpowiednio dopieszczony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here