Kiedy ogłoszono, że studio Ensemble, po zakończeniu prac nad Halo Wars zostanie rozwiązane, do internetu wyciekły wieści o tym, iż rzeczony zespół przez ponad półtora roku pracował nad sieciową grą ze świata Master Chiefa.

Oczywiście na dzień dzisiejszy nie ma to jakiegoś szczególnego znaczenia, bo ekipa Ensemble w obecnym składzie i tak już długo pociągnąć nie zdoła. Mimo to, Brian Jarrard, odpowiadający w studiu Bungie (oryginalni twórcy Halo) za dział Public Relations, ustosunkował się do samej wizji Halo MMO jako takiego. A przynajmniej ustosunkować się spróbował.

Ciężki mi sobie to wyobrazić…ale nie znaczy to, że nie dałoby się tego zrobić. – takimi słowami, wypowiedzianymi dla serwisu GameIndustry.biz Jarrard skomentował pochodzące od Ensemble informacje. Oczywiście amerykański PRowiec nie odpuścił sobie możliwości porozpływania się nad tym, jak ciekawym jest świat, którego bronić musi sam Master Chief. Jarrard szybko jednak sam ugasił własny zapał, podkreślając, że żadna sensowna wizja tego, jak Halo MMO powinno wyglądać nie przychodzi mu do głowy.

Cóż – szczerze mówiąc nam też nie, ale może wy macie jakieś ciekawe pomysły?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here