W tytule newsa postawiliśmy jednak znak zapytania bo za tydzień może się okazać, że gra zmierza tylko na komputery osobiste. Haze oryginalnie zapowiedziano zarówno na Playstation 3 jak i Xboxa 360 i komputery osobiste. Chwilę później japońska konsola stała się najważniejszą platformą docelową a teraz francuski wydawca stwierdził, że żadne inne wersje tego tytułu w ogóle nie powstają.

Kiedy jednak spojrzymy na wypowiedź przedstawiciela firmy – Nasze oficjalne stanowisko w sprawie pecetów i Xboxa 360 jest takie, że wydanie gry na te platformy nie zostały potwierdzone – w myślach widzimy obraz firmy, która stoi z wyciągniętą ręką i kartką uwieszoną u szyi, na której widnieje napis „Microsoft – wanna play, gotta pay”. Szczerze mówiąc spodziewamy się, że niebawem Ubisoft powie kiedy Haze trafi na pozostałe platformy a wyłączność na PS3 okaże się najwyżej wyłącznością chwilową.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Też mi się tak wydaje. Nic tak nie działa na wydawcę jak worek kapusty. A MS napewno nie popuści. Chociaż powiem szczerze, że (podobnie jak Hellgate London) Haze z tygodnia na tydzień, w miare oglądania nowych screenów i filmików, jakoś coraz mniej mnie pociąga. Ba, na samym początku produkcji, twórcy zarzekali się, że Haze będzie konkurencją dla Crysis. . . Bez komentarza.

  2. gra wydaje sie troche kiepska, wiec francuziki nie powinni liczyc na duze powodzenie. wniosek jest jeden, aby zgarnac troche kasy wydadza ja na „wszystko”

  3. Dlaczego gra wydaje się kiepska? Jak tam zauważyłem tylko grafikę na średnim poziomie, a przecież nie tylko to się liczy. Może być i tak, że gra pod względem graficznym ustąpi Crysis’owi, ale dokopie mu za to pod względem grywalności. . . . Gier nie ocenia się po screenach. 🙂

  4. thomas_pl przeczytaj jeszczee raz co napisal neo

    Może być i tak, że gra pod względem graficznym ustąpi Crysis’owi, ale dokopie mu za to pod względem grywalności. .

    Zwroce twoja uwage na ” Moze „

  5. Po obejrzeniu gameplay’ów uznałem tę grę za średnią. . grafika,AI,rozwiązania, animacje. . liczyłem na więcej. . chociaż maja jeszcze dużo czasu żeby to poprawić. . jak będzie gniot to niech będzie ex. na PS3. jak dobry, rasowy FPS to chce go na PC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here