Kilka nowy screenów pokazujących, jak powinno wyglądać skradanie na konsolach nowej generacji. Tom Fisher wkrótce powróci. W tym wypadku na Xboxa360.

Jak informuje Gearbox Software, Brothers in Arms: Hell's Highway nie zostanie wydane w 2006 roku. Choć premiera planowana była początkowo na koniec tego roku, przedłużające się prace oznaczają, że piekielna autostrada pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2007. Szkoda – przygody bohaterskich żołnierzy w trakcie drugiej wojny światowej w ujęciu Gearboxa mnie szczególnie zawsze bardzo odpowiadały.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ehh, naprawde liczyłem na powtórke z klimatu BiA na święta. No ale trudno, w międzyczasie wychodzą pozycje, które pewnie zastąpią ten czas.

  2. BiA może i było liniowe niczym Call of Duty 2, ale miało specyficzny klimat, no i dowodziło się oddziałem. . . Gra zdecydowanie lepsza od CoD’a 2. . . Coś czuje, że BiA: Hell’s Highway zgniecie nawet zbliżacjącego się Medal of Honor: Airbone (co ciekawe – obie gry wychodzą 1Q 2007 :), tak więc szykuje się ciekawy pojedynek. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here